Wyszedł z więzienia na czas pandemii koronawirusa! Następnego dnia dokonał brutalnego morderstwa!

Joseph Edwards Williams to bezwzględny przestępca i recydywista. Na czas pandemii koronawirusa władze więzienia na Florydzie wypuściły go na wolność, co okazało się przerażające w skutkach. Następnego dnia Williams dokonał brutalnego morderstwa!

Amerykańskie władze podjęły decyzję o wypuszczeniu części więźniów z zakładów karnych, ponieważ te są przepełnione przez co zwiększa się ryzyko wybuchu pandemii koronawirusa. Na amnestii skorzystało wielu recydywistów, którzy po wyjściu na wolność nie mieli dobrych intencji. Jednym z nich był Joseph Edward Williams, który odsiadywał wyrok w jednym z więzień w hrabstwie Hillsborough na Florydzie. Więzień długo nie cieszył się wolnością, ponieważ dzień po opuszczeniu więziennych murów dokonał brutalnego morderstwa. Mężczyzna został schwytany, teraz będzie grozić mu dożywocie.

ZOBACZ:Przez koronawirusa nie mogła przytulić swojej mamy! Znalazła na to niezwykły sposób!

 

 

Williams usłyszał już pierwsze zarzuty, został oskarżony o morderstwo, którego dokonał następnego dnia po opuszczeniu celi w dzielnicy Progress Village w Tampie. Lokalne władze są przekonane, że mężczyzna wykorzystał pandemię koronawirusa do zrealizowania swoich przestępczych celów, które okazały się przerażające. Szeryf zażądał od prokuratora postawienie mężczyźnie najsurowszych zarzutów. To niejedyne przewinienia jakich na wolności dopuścił się Joseph Edward Williams. Amerykanin usłyszał zarzuty stawiania oporu policjantom, którzy próbowali go zatrzymać, nielegalne posiadania broni, twardych narkotyków i akcesoriów do ich zażywania. Williams po popełnieniu zbrodni nie miał ani odrobiny wyrzutów sumienia co świadczy o tym, że jest bezwzględnym sadystą.

 

ZOBACZ TAKŻE:To pytanie zadaje sobie teraz KAŻDY! Czy po PRZEJŚCIU koronawirusa, jesteśmy…

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

Komentarze