WYSZŁA NA JAW tajemnica ojca Rydzyka! O wszystkim opowiedziała rodzina duchownego

Niewiele osób osób wie, że ojciec Rydzyk posiada trójkę rodzeństwa. Jak się okazuje duchowny skrywa wiele tajemnic. O jednej z nich opowiedziała bratanica ojca Redemptorysty.

Ojciec Rydzyk ma trójkę braci. Stanisława, Zygmunta i Mirosława. Jednak mężczyźni szerokim łukiem omijają media i nie wypowiadają się na temat duchownego. Cała trójka mieszka w rodzinnym mieście ojca redemptorysty – Olkuszu. Braciom Tadeusza Rydzyka nie powodzi się najlepiej. Pan Mirosław prowadzi mały zakład krawiecki łącząc pracę z lekką niepełnosprawnością. Niestety ale biznes nie zapewnia mu dogodnego życia. Brat ojca Rydzyka -Stanisław przeszedł zawał serca, a pan Zygmunt miał wylew. Jakiś czas temu bratanica Ojca Rydzyka wyjawiła prawdę na jego temat. Według doniesień mediów założyciel Radio Maryja w ogóle nie utrzymuje kontaktu ze swoją rodziną. Pomimo tego, że bracia ojca Rydzyka żyją w skrajnej biedzie, duchowny w ogóle nie pomaga im finansowo.

 

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE odkrycie naukowców! Egipska mumia odezwała się po 3000 lat od śmierci!

 

– Nie mam żalu do niego. On żyje dla Radia Maryja. Tam jest jego prawdziwa rodzina. Nie chcę, żeby przyjeżdżał do nas, bo ludzie od razu pomyślą, że mamy księdza w rodzinie i bogactwami nas zasypuje. Tadeusz zawsze do mnie zadzwoni, gdy przejeżdża przez Olkusz – powiedział pan Mirosław.

 

Córka pana Mirosława, bratanica Tadeusza Rydzyka postanowiła powiedzieć jak jest prawda:

 

– Odciął się od rodziny, nie utrzymuje z nami żadnego kontaktu, nawet nie dzwoni. On ma swoją Rodzinę w Toruniu […]  Skarbówka powinna go skontrolować, niech wreszcie ujawni majątek – przyznała bratanica Tadeusza Rydzyka.

 

Takie zachowanie ojca Rydzyka jest zupełnie nie na miejscu. Redemptorysta jest osobą duchowną, powinien być przykładem i wzorem do naśladowania dla innych. Pomoc rodzinie w potrzebie, okazanie miłości bliźniemu – to właśnie te wartości powinien przekazywać Tadeusz Rydzyk. Jak widać jest zupełnie inaczej.

 

 

źródło:pikio.pl fot. facebook


Komentarze