Wyszły na JAW INTYMNE spotkania księżnej Meghan! Jej kochankiem był…

Zanim księżna Meghan wyszła za księcia Harrego wcześniej była związana z…

Wcześnej Meghan Markle była aktorką m.in. w popularnym serialu „W Garniturach” oraz blogerką lifestylową. W tamtym czasie ma za sobą także pewien „epizod” z mężczyzną. 

 

Meghan w 2014 roku opublikowała na swoim blogu pochlebną recenzję na temat restauracji Cory’ego Vitiello, cenionego kucharza z Toronto. Aktorka bardzo lubiła jadać na mieście oraz przebywała często w Toronto ze względu na zdjęcia do serialu. Tę restaurację odwiedzała dosyć często z ekipą produkcyjną.

 

„Małomiasteczkowy urok i kompas moralny kogoś, kto nie pochodzi z dużego miasta, ale marzy o wielkich rzeczach, sprawiają, że jego jedzenie jest tak przystępne– taką opinię napisała Meghan dla współwłaściciela restauracji.

 

Wtedy para związała się ze sobą, a związek ten był na tyle poważny, że nawet zamieszkali ze sobą. Jednak Meghan i Cory rozstali się tuż przed spotkaniem aktorki z księciem Harrym.

 

Według Felietonistki- Shinan Govani, gdyby Meghan Markle nie przeniosła się do Toronto, nie wżeniłaby się w rodzinę królewską. Nadarzyła się okazja, z której aktorka skorzystała.

 

ZOBACZ TEŻ:Anna Lewandowska i jej SZOKUJĄCE wyznanie: DRUGIE DZIECKO TO WPADKA!

 

„Była zwykłą aktorką i niewiele znaczyła. Cory jest moim przyjacielem – wiele osób go zna. Jest świetnym facetem i prawie wszyscy go lubią. Był zapraszany [na najlepsze spotkania] ze względu na swój talent i osobowość. Przebywanie z nim było zdecydowanie trampoliną dla niej”– powiedziała Shinan Govani.

 

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze