Wyszły na JAW INTYMNE spotkania księżnej Meghan! Jej kochankiem był…

Wyszły na JAW INTYMNE spotkania księżnej Meghan! Jej kochankiem był…

Zanim księżna Meghan wyszła za księcia Harrego wcześniej była związana z…

Wcześnej Meghan Markle była aktorką m.in. w popularnym serialu „W Garniturach” oraz blogerką lifestylową. W tamtym czasie ma za sobą także pewien „epizod” z mężczyzną. 

 

Meghan w 2014 roku opublikowała na swoim blogu pochlebną recenzję na temat restauracji Cory’ego Vitiello, cenionego kucharza z Toronto. Aktorka bardzo lubiła jadać na mieście oraz przebywała często w Toronto ze względu na zdjęcia do serialu. Tę restaurację odwiedzała dosyć często z ekipą produkcyjną.

 

„Małomiasteczkowy urok i kompas moralny kogoś, kto nie pochodzi z dużego miasta, ale marzy o wielkich rzeczach, sprawiają, że jego jedzenie jest tak przystępne– taką opinię napisała Meghan dla współwłaściciela restauracji.

 

Wtedy para związała się ze sobą, a związek ten był na tyle poważny, że nawet zamieszkali ze sobą. Jednak Meghan i Cory rozstali się tuż przed spotkaniem aktorki z księciem Harrym.

 

Według Felietonistki- Shinan Govani, gdyby Meghan Markle nie przeniosła się do Toronto, nie wżeniłaby się w rodzinę królewską. Nadarzyła się okazja, z której aktorka skorzystała.

 

ZOBACZ TEŻ:Anna Lewandowska i jej SZOKUJĄCE wyznanie: DRUGIE DZIECKO TO WPADKA!

 

„Była zwykłą aktorką i niewiele znaczyła. Cory jest moim przyjacielem – wiele osób go zna. Jest świetnym facetem i prawie wszyscy go lubią. Był zapraszany [na najlepsze spotkania] ze względu na swój talent i osobowość. Przebywanie z nim było zdecydowanie trampoliną dla niej”– powiedziała Shinan Govani.

 

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze