WYZYWAJĄCE zdjęcie Julii Wieniawy! Pokazała…

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Bardzo chętnie obserwowana jest również w mediach społecznościowych – tam też Wieniawa jest bardzo aktywna. Ostatnio dodała pewne szokujące zdjęcie. Zobacz je koniecznie!

Julia Wieniawa jest teraz jedną z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Zasłynęła dzięki serialowi Rodzinka.pl. Wydała także singiel oraz teledysk, który zdobył bardzo dużo wyświetleń na YouTube. Ostatnio pojawiła się także w programie „Taniec z Gwiazdami.” Co prawda programu nie wygrała, ale zajęła drugie miejsce. Mimo wszystko cały czas jest o niej głośno.

Jak widać ma też dobrą passę. Ostatnio pisaliśmy na temat jej zarobków.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE zarobki Wieniawy w czasie COVID-19! SPADNIECIE z krzeseł!

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Obserwuje ją miliony osób. Prawie codziennie też dodaje tam swoje zdjęcia bądź filmy. Ostatnio postawiła na dosyć  szokującą stylizację. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, większość pozytywnych, aczkolwiek stylizacja wielu zaskoczyła.

ZOBACZ TAKŻE: GORĄCE zdjęcie Dody! To co pokazała SZOKUJE!

Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

KLIKNIJ TUTAJ

Jak widać Julia Wieniawa postawiła na dosyć ciekawą stylizację.

Jaka jest Wasza opinia na temat tego zdjęcia? Sądzicie, że przesadziła? Lubicie Julię Wieniawę jako aktorkę i piosenkarkę? Podoba Wam się jej singiel?Komentarze