Wziął udział w kontrowersyjnym wyzwaniu! Influencer zaraził się koronawirusem!

Wziął udział w kontrowersyjnym wyzwaniu! Influencer zaraził się koronawirusem!

Kompletnym brakiem rozsądku wykazał się amerykański influencer, który postanowił wziąć udział w „Coronavirus Challenge”. Kontrowersyjne wyzwanie jest niezwykle popularne na TikToku i polega na lizaniu deski klozetowej! Kilka dni później mężczyzna poinformował fanów, że zaraził się koronawirusem!

Przed podjęciem skądinąd idiotycznego wyzwania amerykański gwiazdor internetu mówił fanom, że kompletnie nie boi się koronawirusa i poliże deskę klozetową nagrywając to! Jak powiedział tak zrobił, a film z całej akcji oczywiście opublikował w sieci. Kilka dni później na profilu mężczyzny pojawiła się informacja, że jest chory i obecnie przebywa w szpitalu. Szybko okazało się, że podczas lizania publicznej toalety mężczyzna zaraził się koronawirusem. Słów krytyki pod adresem influencera i celebryty nie szczędzą jego fani i dziennikarze, którzy odnieśli się do sprawy. Wielu z nich posądza go o kompletny brak rozwagi i karygodne zachowanie w czasach ciężkiej pandemii, z którą boryka się cały świat.

 

ZOBACZ: Koronawirus challenge! Nowe wyzwanie popularne wśród patocelebrytów!

 

„Coronavirus Challenge” od kilku tygodni jest bardzo popularnym wyzwaniem na TikToku. Wszystko zaczęło się od młodej patocelebrytki, która jako pierwsza zaczęła lizać muszlę klozetową, a nagranie opublikowała w sieci. Ona również podobnie jak jej kolega z branży stwierdziła, że nie boi się koronawirusa i nie chce, by COVID-19 był popularniejszy od niej. Niestety zły wzorzec pociągnął za sobą lawinę podobnych filmów. Wiele młodych osób publikuje nagrania, na których liże różne powierzchnie  w miejscach publicznych. Komentujący nie zostawiają na ich zachowaniu suchej nitki.

 

ZOBACZ TAKŻE:Oto ZDJĘCIA PŁUC zniszczonych przez KORONAWIRUSA! To STRASZNE…

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze