Wzięła udział w konkursie JEDZENIA NA CZAS! Chwilę później WYDARZYŁA SIĘ TRAGEDIA!

czas

Pewna uczestniczka konkursu wzięła udział w jedzeniu na czas. Chwilę później wydarzyła się tragedia.

Konkursy jedzenia na czas zazwyczaj kojarzone są z dobrą zabawą i sprawdzeniem swoich umiejętnośći. Ponadto w turniejach kulinarnych uczestnicy głównie wygrywają nagrody za zjedzenie określonej ilości dań na czas. W tym przypadku chodziło o pobicie rekordu w zjedzeniu na czas tradycyjnego biszkoptowego deseru, oblanego czekoladą i wiórkami kokosowymi.

Wbrew pozorom niewinna zabawa przerodziła się jednak w koszmar. Nikt nie spodziewał się, że ciasto okaże się realnym zagrożeniem dla pewnej kobiety!

 

Uczestnicy turnieju mieli za zadanie zjeść jak największą liczbę kawałków lamingtona. Według relacji świadków, 60-latka wepchnęła do ust kawałek ciasta po czym prawdopodobnie miała trudności ze zjedzeniem go. Nagle dostała objawów wskazujących na atak.

Na profilu facebookowym opublikowano wyrazy współczucia. „Słowa uznania i podziękowania kierujemy do naszych gości, pracowników i pogotowia ratunkowego z Queensland za ich szybką i profesjonalną reakcję, podczas tego tragicznego incydentu” -napisano.

 

Pomimo resuscytacji i przewiezienia do szpitala, kobieta zmarła.

Konkurs odbywał się w hotelu w Hervey Bay, Queensland w Australii. Turnieje kulinarne są popularne podczas „Dnia Australii”, święta narodowego odnoszącego się do przybycia pierwszych Europejczyków na ten kontynent.

 

ZOBACZ TEŻ:Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

 

Źródło:radiozetwiadomości/pixabayKomentarze