Wzruszający gest Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ..

Doprawdy to wzruszające! Mało kto by spodziewał się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ma taką empatię i takie uczucia!

 

Jarosław Kaczyński i jego decyzja

Nie jest tajemnicą, że od jakiegoś dłuższego czasu Jarosław Kaczyński miał sporo problemów zdrowotnych. Przeszedł kilka operacji na kolano i często był widziany jak chodzi o kuli. Taki widok dla wyborców Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo smutny. PiS-owcom musiało aż się serce krajać na widok chorego wodza. A teraz poinformowano, że Jarosław Kaczyński specjalnie dla Andrzeja Dudy przełożył operację! Chodzi o to, że prezes szeregowy poseł nie może sobie pozwolić na przerwę w trakcie kampanii wyborczej. To bardzo wzruszające.

 

Pielgrzymki Jarosława

W trakcie kampanii prezes Prawa i Sprawiedliwości nie będzie leniuchował. Będzie objeżdżał wiele miast niczym  peregrynacja obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Szeregowy poseł Kaczyński będzie walczył o reelekcję Andrzeja Dudy. Jak podaje rozmówca dla portalu gazeta.pl

 

Prezes zawita do małych i większych miast. Wiemy, że przed nim kolejna operacja kolana, ale prezes jest uparty i chce się zaangażować bardzo mocno w kampanię, a co prezes mówi, jest święte

 

Tę wersje niejako potwierdził poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Ast. Poseł Ast powiedział:

Jarosław Kaczyński zaangażuje się w kampanię prezydencką i będzie dla nas ogromnym wsparciem. To jest i konsekwencja dobrych pięciu lat prezydentury Andrzeja Dudy i bliskości ideowej, która łączy Dudę z naszą formacją i prezesem.

 

Mało kto by odmówił Andrzejowi Dudzie, patrząc mu głęboko w oczy….

ZOBACZ: Babcia Patryka Jakiego w wzruszającym wywiadzie: „Bez względu na wszystko kocham …”

 

Źródło: gazeta.pl oraz planeta.plKomentarze