SZOKUJĄCA PRAWDA na temat serialu „Rodzinka.pl”! Już więcej nie zobaczymy…

SZOKUJĄCA PRAWDA na temat serialu „Rodzinka.pl”! Już więcej nie zobaczymy…

Z anteny na dobre znika znany wszystkim serial pt:”Rodzinka.pl”. Taka decyzja jest spowodowana…

Fanów zasmuciła wiadomość, że będą musieli pożegnać się z emitowanymi odcinaki ich ulubionego serialu. Władze stacji TVP 2 postanowiły więc wydać oświadczenie w sprawie zakończenia emisji. Serial był jednym z najpopularniejszych w Telewizji Polskiej i oglądały go miliony widzów.

 

Sezon 16. będzie jednocześnie ostatnim sezonem serialu. 1 marca o 16.20 widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy z ośmiu ostatnich odcinków.

Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Tomasz Karolak i Julia Wieniawa zamieścili w mediach społecznościowych wzruszające wpisy na temat „Rodzinki.pl”. Małgorzata Kożuchowska napisała:

 

 „Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Stacja podjęła taką decyzję na podstawie analizy wyników oglądalności”.

 

TVP wydało oficjalny komunikat:

„Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii”.

 

Serial nadal będzie dostępny w ramach VOD Telewizji Publicznej. Jak ustalono widzowie chętniej oglądali wcześniejsze odcinki serialu od tych nowszych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:SZOK na stole operacyjnym w Wielkiej Brytanii! Kobieta ZACZĘŁA…

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze