Z kochankiem zaplanowała mord na mężu milionerze. Miała chore fantazje

To nie było zwyczajne morderstwo. Angela Taylor wraz ze swym kochankiem zabiła swojego męża Williama Taylora! Małżeństwo, które trwało prawie 22 lata, zakończyło się makabrycznie!

 

Angela Taylor wiodła spokojne życie u boku swego męża Williama. Był on miliarderem i był starszy od Angeli o 16 lat. W czasie małżeństwie kobieta urodziła mu trójkę dzieci. Małżeństwo trwało aż do czasu, kiedy kobieta zakochała się w kierowcy – Paulu Cannonie. Wraz z kochankiem postanowili pozbyć się niepotrzebnego, starszego milionera.

 

ZOBACZ TEŻ: Astronauci WIDZIELI UFO? Szokujące RAPORTY!

 

W 2015 roku Angela wyprowadziła się od Williama i zażądała rozwodu. Kobieta chciała, w ramach ugody, otrzymać od męża część jego majątku. Co ciekawe: mąż wybaczył zdradę swojej żonie i podarował jej dwie farmy na znak przebaczenia i jako dowód miłości. Angela nie odpuszczała. Miał być rozwód i połowa majątku. A to były spore pieniądze. Szacuje się, że Angela pragnęła 50 milionów! Gdy William powiedział nie, jego żona z kochankiem już planowali makabryczne sceny!

 

 

Do przykrego finału w czerwcu ubiegłego roku. Mordercy zaatakowali Williama pod jego własnym domem. Rzucili się na niego, obezwładnili, a na końcu udusili. Ciało odnaleziono dopiero w lutym w bagnie. Na miejscu,  przy denacie była butelka alkoholu. Miało to zmylić śledczych, jakoby mężczyzna zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku pod wpływem procentów. Ale tak się nie stało. Funkcjonariusze tamtejszej policji zaczęli badać tę sprawę i doszli do makabrycznych odkryć.

 

 

Na podstawie zapisu konwersacji między Angelą i jej kochankiem Paulem wyłoniły się kolejne odkrycia. Śledczy przecierali oczy ze zdumienia. Kochankowie dokładnie na WhatsAppie zaplanowali morderstwo. Ale bardziej przerażające były fantazje erotyczne Angeli i Paula związane z zabójstwem. Parę podniecała krew. Pisali  o tym, że po zabójstwie będą uprawiać seks tarzając się we krwi ofiary. Fantazjowali też o tym, że wcześniej zwiążą Williama i zmuszą go, by oglądał ich erotyczne igraszki.

 

Konwersacja na WhatsAppie była wystarczającym dowodem. W piątek sąd w hrabstwie Hertfordshire skazał ich na dożywocie. Teraz mogą fantazjować zza krat.

 Komentarze