Z MISS PAKISTANU stało się COŚ strasznego! PIĘKNOŚĆ niespodziewanie…

Zanib Naveed to piękna Miss Pakistanu z 2012 roku. Niestety z kobietą stało się coś strasznego, a sprawę bada policja.

Podczas organizowanego wówczas w Toronto konkursu pięknośći to właśnie Zanib Naveed reprezentowała miasto Lahore -poinformowało „New York Post”.

 

„Miała uśmiech, który mógł rozświetlić pokój, silną osobowość, urzekające oczy, głos, który wymagał uwagi i była piękna jak nikt inny”czytamy na stronie GoFundMe, gdzie stworzono zbiórkę pieniędzy na pogrzeb dla tragicznie zmarłej modelki.

 

Według wstępnych ustaleń policji stanowej, Zanib Naveed zginęła tragicznie w wypadku samochodowym, a do zdarzenia doszło około godz. 23.40 w niedzielę. Kobieta jechała samochodem osobowym marki Mercedes w mieście College Park, gdy nagle auto zjechało na chodnik. Pojazd przewrócił się, a Zanib wypadła na zewnątrz przez szybę.

 

ZOBACZ TEŻ:SZOKUJĄCE informacje nt. dziecka księżnej Kate! Wyszło na jaw, że…

 

Nie było nawet żadnych szans na uratowanie kobiety, ponieważ ratownicy pogotowia, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili zgon.

Królowa piękności zginęła na miejscu. W sprawie toczy się śledztwo, które dotychczas wykluczyło, że kobieta mogła znajdować się pod wpływem alkoholu. Miss jechała autem sama.

 

ZOBACZ TEŻ:18-latka od trzech lat paliła e-papierosy! Lekarze byli przerażani kiedy zobaczyli zdjęcie jej płuc!

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze