Z zimną krwią zabił byłą dziewczynę! Chciał w ten sposób udowodnić swojej nowej miłości jak bardzo ją kocha!

Nie mieści się w głowie, że można zrobić coś aż tak przerażającego! Aleksiej Pietrow zaprosił swoją byłą dziewczynę, Anastazję Pospełową na ognisko. Młoda kobieta przyjęła ofertą, ponieważ miała nadzieję, że ukochany planuje do niej wrócić. Nie wiedziała, że były chłopak i jego nowa dziewczyna mają wobec niej przerażające zamiary!

19-latka naiwnie wierzyła, że Aleksiej nadal ją kocha i chce do niej wrócić. Nie zdawała sobie sprawy, że jest to brutalnie zaplanowana zasadzka. Młoda kobieta przyjęła propozycję i przyszła we wskazane miejsce, do lasu. Tam czekał na nią Aleksiej i ku jej zaskoczeniu jego nowa miłość, 20-letnia Ekaterina. Dziewczyna rzuciła wcześniej chłopakowi przerażające wyzwanie. Jeśli ją kocha ma na niej oczach zabić Anastazję. Mężczyzna wykonał jej polecenie bez mrugnięcia okiem. 

 

 

 

ZOBACZ:Makabryczny wypadek 18-letniej modelki! Podczas jazdy na motorze (…)!

 

 

Początkowo nic nie zwiastowało dramatu jaki rozegrał się później. Para wpadła na makabryczny plan i zaczęła go realizować małymi kroczkami. Najpierw chcąc zmylić czujność Anastazji próbowali ją upić, ponieważ uważali, że tak łatwiej im będzie się jej pozbyć. Jako pierwsza na bezbronną 19-latkę rzuciła się Ekaterina, która nie mogła znieść długiego czekania. Kobieta zaatakowała swoją ofiarę nożem, jednak Anastazji udało się wyrwać i uciec do lasu. Zanim dopadł ją Aleksiej wykonała dramatyczny telefon do swojej koleżanki krzycząc, że zaraz zginie. 19-latka zginęła od dziewięciu ciosów w serce jakie zadał jej były chłopak. Para przyznała się do zbrodni, obojgu grozi 15 lat kolonii karnej o zaostrzonym rygorze.

 

ZOBACZ TAKŻE:Odkryto niebezpieczeństwo pływania w morzu! Możesz się nabawić…

 

źródłaL fakt.pl, foto: pixabay.com

REKLAMA
REKLAMAKomentarze