Z zimną krwią zamordował sąsiadów! Powód zbrodni przeraża!

Do przerażającej zbrodni doszło w sobotni wieczór we wsi Elatma znajdującej się w obwodzie riazańskim w Rosji. 32-letni mieszkaniec wioski wyszedł z mieszkania i otworzył ogień do sąsiadów, którzy stali na klatce schodowej budynku, w którym mieszkał. Powód zbrodni jest szokujący.

Zdaniem lokalnych policjantów wynika, że motywem morderstwa, którego dopuścił się 32-latek z rosyjskiej wsi Elatma było zachowanie grupki sąsiadów, którzy złamali zakaz dotyczący spotkań jaki w obawie przed pandemią wprowadzono w Rosji. Czterech mężczyzn i kobieta mieli głośno zachowywać się na klatce schodowej bloku, w którym mieszkali. Mężczyzna postanowił wymierzyć im sprawiedliwość na własną rękę. Powód zbrodni jest szokujący, ponieważ morderca otworzył ogień do bezbronnych ludzi bez żadnego powodu. 32-latek nie ostrzegł swoich sąsiadów i nie zwrócił im uwagi, by zachowywali się ciszej tylko zaczął strzelać!

 

ZOBACZ:Chodzież: Makabryczna zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami miasta! Matka zabiła (…)!

 

Wiadomo, że zabójca był pracownikiem miejscowego ambulatorium neuropsychiatrycznego. Według sąsiadów był spokojnym człowiekiem, który nie sprawił problemów. 32-latek najpierw zastrzelił trzy osoby, kobietę i dwóch mężczyzn. Później dopadł dwóch kolejnych, którzy próbowali uciec do mieszkania. Wszyscy, którzy zginęli to młodzi ludzie w wieku 22-31 lat. Morderca po zabiciu sąsiadów odjechał. Policjanci wpadli na jego trop po kilku godzinach i po krótkim pościgu udało im się go złapać i aresztować. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo za co grozi mu nawet dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:Z zimną krwią zabili dwie MŁODE DZIEWCZYNY! Zwyrodnialcy właśnie USŁYSZELI WYROK!

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.comKomentarze