Zabawa na basenie mogła skończyć się tragicznie! Wszystkiemu winne kąpielówki

Zabawa na basenie mogła skończyć się tragicznie! Wszystkiemu winne kąpielówki

Zabawa na basenie zakończona wizytą w szpitalu, a to wszystko przez źle wyprodukowane kąpielówki marki Tesco. Poszkodowanym w tej nietypowej sytuacji jest 5-letni chłopiec.  

5-letni Jack wraz ze swoją mamą wybrali się na basen, gdy w pewnym momencie chłopiec zaczął głośno krzyczeć i skarżyć się na ból w okolicach intymnych. Matka chłopca – Laura Collins postanowiła zabrać go do szpitala,  gdzie okazało się, że powodem bólu jest uciskająca go siatka, która znajdowała się we wnętrzu kąpielówek.

 

Znajdująca się we wnętrzu kąpielówek siatka była uszyta w nieodpowiedni sposób, przez co okręciła się wokół penisa małego chłopca, powodując ucisk i straszny ból. Gdyby nie interwencja matki i podane przez lekarzy leki, cała historia mogłaby skończyć się tragicznie.

 

Mogłoby się wydawać, że wszywana do większości kąpielówek i sportowych spodenek siatka, zazwyczaj nie stanowiła większego zagrożenia, jednak okazuje się, że nie był to pierwszy tego typu przypadek. W celu zapewniania bezpieczeństwa zarówno tym najmłodszym, jak i trochę starszym zaleca się wkładanie bielizny pod kąpielówki lub porostu wyprucie siateczki. 

 

źródło:  mirror

fot: mirror

mb

 

 Komentarze