przywiązali

Zabili, bo zawsze chcieli mieć potomstwo. Przywiązali kobietę do drzewa i wycieli z niej dziecko

Para z Brazylii dokonała brutalnego morderstwa na ciężarnej kobiecie. Swoją ofiarę przywiązali do drzewa, a następnie przy użyciu noża wycięli z jej łona dziecko. Zatrzymani przyznali się do zabójstwa. 

Ciało 23-letniej ciężarnej znaleziono we wtorek niedaleko Jao Pinheiro. Mara Cristiana da Silva była w ósmym miesiącu ciąży. Oprawcy najpierw przywiązali ciało kobiety do drzewa przy użyciu metalowego drutu, a następnie z jej brzucha wycieli dziecko. Z niemowlakiem udali się do szpitala, gdzie próbowali wmówić lekarzom, że to oni są rodzicami dziecka. Wpadli przez swoje podejrzane zachowanie. Kobieta nie wyglądała jakby dopiero co urodziła, a ponadto odmówiła poddania się jakimkolwiek badaniom. Wtedy obsługa szpitala wezwała policję. 

 

 

 

Jedna z gazet dotarła do ciotki ofiary. Ta wyznała, że para zaczęła interesować się jej siostrzenicą, kiedy odkryli, że ta jest w ciąży i spodziewa się dziewczynki. Sfinansowali jej badania, a także zobowiązali się do kupienia dla dziecka wszystkich niezbędnych rzeczy. Co więcej w minioną sobotę ciężarna zamieszkała ze swoimi przyszłymi zabójcami. 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:Chciała uchronić znajomego od napadu. Sama została zgwałcona i zamordowana

 

 

 

foto twitter / źródło dailymail.co.uk


Komentarze