Zabite dzieci nabijał na ogrodzenie. Sprawca potwornych mordów wyszedł na wolność!

Bestialstwo tej zbrodni jest wręcz nie do uwierzenia. 21-letni David McGreavy zachował się tak jakby opętał go diabeł. W 1973 roku zamordował 4-letniego Paula, 2-letnią Dawn i dziewięciomiesięczną Samanthę. Choć okoliczności zbrodni odejmują mowę, bestia po 45-latach wyszła na wolność.

McGreavy został ochrzczony „Potworem z Worcester”. Wynajmował pokój u przyjaciela który miał trójkę dzieci. Pewnego dnia McGreavy na godzinę miał zostać z nimi sam. Ich matka, Elsie Urry, musiała wyjść do pracy.

David McGready fot. Wikipedia

McGreavy najpierw udusił Paula, później poderżnął gardło Dawn, a wreszcie rozbił główkę małej Samancie. Następnie ich zwłoki wyciągnął przed dom, zmasakrował kilofem i ponabijał na ogrodzenie posesji! Potem tłumaczył się, że zrobił to, bo jedno z dzieci cały czas płakało.

 

 

ZOBACZ: Dojadały resztki po psach, niektóre nie mówią tylko szczekają – koszmar dzieci z 12-osobowej rodziny!

 

Mimo że został skazany na dożywocie to w grudniu 2018 roku, po 45 latach władze zaczęły rozpatrywać możliwość zwolnienia go z więzienia. Rzekomo specjaliści go badający uznali że istnieje małe prawdopodobieństwo aby człowiek ten kiedykolwiek jeszcze dopuścił się takiej zbrodni. Pobyt w więzieniu miał go znacznie zmienić. Matka zamordowanych dzieci nie potrafi tego zrozumieć.

 

On nabił ciała moich dzieci na ogrodowe słupy na miłość boską. Umarły w agonii. Po procesie zapewniono mnie, że zbrodnia była tak straszna, że McGreavy nigdy nie wyjdzie na wolność. Teraz czuję się zdradzona

 

– mówi mediom.

 

Według brytyjskich mediów McGreavy opuścił więzienie w czerwcu 2019 roku. Mamy nadzieję, że ktoś jednak cały czas czuwa nad nim i kontroluje każdy jego krok!

 

wprost.pl/ foto: pixabayKomentarze