Żabka wprowadza nowy rodzaj płatności w sklepach – to będzie prawdziwa rewolucja!

Sieć sklepów Żabka cały czas dynamicznie się rozwija i od połowy tego miesiąca zaproponuje swoim klientom zupełnie nowy sposób płatności. Podążając za duchem czasów i najnowszymi technologiami, wkrótce nie będziemy musieli wykładać produktów przed kasą. Jak będzie wyglądał cały proces? 

Żabka posiadająca ponad 6 tysięcy sklepów rusza tropem Lidla i w połowie czerwca udostępni swoim klientom możliwość pobrania aplikacji Żappka Pay – umożliwiającej płacenie za zakupy z poziomu telefonu. Jak zachwalają przedstawiciele sieci, usługa będzie dostępna we wszystkich punktach i zdecydowanie uprzyjemni zakupy i sprawi, że będą znacznie bardziej komfortowe.

 

ZOBACZ TEŻ: Ta erupcja może być końcem naszego świata. Uczeni podali datę wybuchu Yellowstone

 

Jak korzystać z aplikacji Żappka Pay?

 

Po ściągnięciu jej np. ze Sklepu Play musimy skojarzyć z nią swoją kartę płatniczą i zabezpieczyć ją kodem Pin, odciskiem palca lub skanem twarzy. Kartę można dodać np. poprzez zrobienie zdjęcia lub system NFC, w który są wyposażone niektóre telefony. Żabka zapewnia, że płacenie przez aplikację jest w pełni bezpieczne, a za cały proces odpowiada firma First Data.

 

Gdy zrobimy zakupy kasjer zeskanuje aplikację z naszego telefonu. Będziemy też mogli zbierać punkty lojalnościowe i korzystać z ciekawych promocji.

 

Rozwiązanie to jest testowane od połowy maja w pięciu sklepach sieci w Poznaniu i Warszawie. Bardzo podobne wprowadził już w swoich dyskontach Lidl i zapewne tą samą drogą pójdą także inne sieci sklepów. Już też z aplikacji poszczególnych sieci korzysta kilka milionów Polaków.Komentarze