Zabrze w szoku! Ugodziła chłopca nożem!

Sceny jak z horroru rozegrały się w Zabrzu! Kobieta ugodziła chłopca nożem! O co poszło? Dlaczego wywiązała się awantura?

W środę rano w centrum Zabrza, na rogu ulic Jagielońskiej i Londzina, miała miejsce awantura z udziałem trzech kobiet. W jej trakcie 15-letni syn jednej z kobiet otrzymał cios nożem w klatkę piersiową.

Chłopak został przewieziony do szpitala. Przeszedł już operację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nastolatka nożem pchnęła 28-letnia mieszkanka Zabrza. Była w konflikcie z matką chłopca.

– Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 28-latce zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi jej kara co najmniej 8 lat więzienia – podaje Policja.

Fot. policja.pl

Kobieta była już karana za przestępstwa z użyciem przemocy. Teraz została aresztowana na trzy miesiące.

Warto też wspomnieć o innej szokującej sytuacji. Tu kierowca mógł spłonąć we własnym aucie! Policjanci z Jeleniej Góry dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kierowanie autem po spożyciu alkoholu i spowodowanie kolizji. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, w którym informowano, że na terenie miasta pali się auto. Wcześniej pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Płonęło auto marki Audi. Obok niego stał 37-letni mężczyzna, wyciągnięty z samochodu przez świadków zdarzenia.

Zobacz także: Podziwiał naturę. TO, co zobaczył, mocno go zszokowało!

Fot. PixabayKomentarze