TAKIE ZACHOWANIE PRZYNOSI WSTYD POLSCE I MOŻE NEGATYWNIE WPŁYNĄĆ NA JEJ WIZERUNEK. Polak swoim zachowaniem HAŃBI RODAKÓW. (VIDEO).

Na początku czerwca doszło do hańbiącego Polskę incydentu. Mężczyzna polskiego pochodzenia z niewiadomych powodów, stanął po zewnętrznej stronie okna i zaczął grozić ludziom nożem. Na miejsce szybko przyjechali policjanci, ale i im było trudno poradzić sobie z uspokojeniem Polaka. 

Do zdarzenia doszło w Slough, w hrabstwie Bershire. Na nagraniu, które zostało opublikowane w sieci, widać wyraźnie, że Polak stoi po zewnętrznej stronie okna. Mężczyzna jest agresywny i pobudzony, niestety nie słychać co krzyczy do przechodzących ludzi i do przybyłych na miejsce policjantów. 

Z relacji świadka wydarzenia, który je nagrał, wynika, że Polak miał nóż. W pewnym momencie mężczyzna ściąga także spodnie, tak jakby chciał tym samym obrazić zgromadzonych pod oknem funkcjonariuszy. 

https://www.youtube.com/watch?v=rHr0fIRqywo

 

Nie jest znana tożsamość Polaka, ani przyczyna jego zachowania. Pewne jest jednak to, że ten incydent na pewno przynosi hańbę Polsce i przynosi wstyd wszystkim Polakom. Może też obić się negatywnie na wizerunku biało-czerwonych wśród obcokrajowców.

Źródło Polish Express

MM

 

Komentarze