Zagłodzić RAKA – POZNAJ 6 sposobów! Żyj! Nie choruj! + alternatywa dla chemioterapii!

Rak może dotknąć wszystkich bez wyjątku. Z tą śmiertelną chorobą zmagają się miliony ludzi, ale okazuje się, że popularna chemioterapia nie jest jedynym sposobem leczenia.

O obecności nowotworu świadczą pewne niedobory substancji odżywczych. Ich przyczyną są zmiany genetyczne, środowiskowe, a nawet żywieniowe. ”Idziesz nakarmić raka?” – często żartobliwie zadawane pytanie, będące alternatywą dla zwykłego: idziesz zaplalić?, wcale nie jest takie głupie, gdy w grę wchodzi dosłowne karmienie raka i dostarczanie mu odpowiednich składników odżywczych do jego namnażania.
 
 
Specjaliści z Akademii Medycznej Johns Hopkins obalają chemioterapię – znają alternatywną metodę leczenia raka.
Komórki nowotworowe są w każdym organizmie, ale dopiero ich namnożenie sprawia, że powstają guzy, które bezpośrednio zagrażają życiu. Nasuwa się proste pytanie: co zrobić, by zahamować proces ich namnażania? 
 
 
 
Prosto, punkt po punkcie, przedstawiamy, czego unikać, by uniknąć nowotworu:
 
  1. Cukier, czyli składnik odżywczy dla komórek nowotworowych. Zamień go na naturalny miód lub melasę, ale tylko w niewielkich ilościach.
  2. Wołowina i wieprzowina sprzyjają rozwojowi komórek nowotworowych, ze względu na swój kwaśny odczyn. Alternatywą dla tych mięs są natomiast ryby i niewielka ilość kurczaka, oczywiście najlepsze są te z naturalnej hodowli.
  3. Mleko pochodzenia zwierzęcego,wzmaga produkcję śluzu, który jest pożywką dla raka. Zastąp je mlekiem sojowym.
  4. Sól – ma wpływ również na twoje ciśnienie krwi. Zamień ją na aminokwasy Bragga lub sól morską.
  5. Ważne są również procenty, oczywiście nie mamy na myśli alkoholu, ale odpowiednie zrównoważenie warzyw i owoców w diecie. 80% świeżych warzyw i owoców, ziaren i orzechów oraz  20% potraw gotowanych.
  6. Niekorzystnie wpływa również kawa i herbata. Na pytanie: ,,kawa, czy herbata” najlepiej odpowiedzieć: herbata zielona, filtrowana woda lub naturalny sok.

Dieta to nie wszystko, ważne są również: zdrowy tryb życia, odpowiednie nawadnianie organizmu oraz unikanie stresu. 

 

źródło: hopkinsmedicine

fot.: polki

KG

 Komentarze