mężczyzna

Zagroziła mężowi rozwodem, a on omal jej o to nie zabił! Zazdrosny mężczyzna zemścił się w okrutny sposób!

40-letnia kobieta ze Strzelec Opolskich na długo zapamięta koszmarny poranek z soboty 22 czerwca. Kiedy pani Katarzyna przygotowywała się do wyjścia, w jej domu pojawił się były mąż, 42-letni Daniel N. Para jest w trakcie rozprawy rozwodowej, a mężczyzna nie może pogodzić się z tym, że żona chce go zostawić. Feralnego poranka zaatakował żonę rozbitą butelką.

Dramat rozegrał się w domu kobiety, do którego były mąż nie ma wstępu. Para nie mieszka ze sobą od kilku dobrych miesięcy. Niestety Daniel N. złamał zakaz i postanowił oszpecić swoją żonę. Pani Katarzyna została zaatakowana rozbitą butelką, a mężczyzna zranił ją w twarz i szyję. Na szczęście krzyki okaleczonej kobiety zaalarmowały innych domowników, którzy uratowali ją z rąk szaleńca.

 

 

Z ustaleń policji i relacji kobiety wynika, że mężczyzna nie chce rozwodu, dlatego posunął się do ostateczności. Daniel N. już usłyszał zarzuty, został oskarżony o usiłowanie morderstwa, którego niechybnie by dokonał, gdyby nie 12-letni syn poszkodowanej. Była żona 42-latka trafiła do szpitala, gdzie lekarze założyli jej kilkadziesiąt szwów.  Za czyn, którego się dopuścił mężczyźnie może grozić nawet dożywocie.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

Komentarze