ZAKAZ przemieszczania się?! Te słowa nie pozostawiają ZŁUDZEŃ…

Polacy z epidemią koronawirusa zmagają się już od ponad roku. Od tego czasu rząd wprowadza, wiele licznych obostrzeń. Mimo to liczba zakażeń wciąż nie spada. Czy teraz w Polsce pojawią się nowe obostrzenia w tym zakaz przemieszczania? Niestety te słowa nie pozostawiają złudzeń!

W całej Polsce od ponad roku pojawiają się liczne obostrzenia. Niestety liczba zakażeń cały czas rośnie i pomimo, że czasem pojawiają się jakieś spadki zakażeń nic nie wskazuje na to, abyśmy wrócili do pełni normalnego życia. Teraz wszyscy z pewnością zastanawiają się czy pojawią się jakieś nowe obostrzenia w tym zakaz przemieszczania. Niestety wszystko na to wskazuje.

Jak się okazuje te słowa nie pozostawiają złudzeń. Zakaz przemieszczania się…

nie jest wcale taki niemożliwy. Doradca rządu – prof. Andrzej Horban w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat nowych restrykcji na Wielkanoc. Zaznaczył, że zakaz przemieszczania być może się pojawi.

Decydujące będą w tej chwili 2-3 dni

-powiedział prof. Horban.

Byłoby to kompromisowe wyjście z sytuacji. Ja nie mam wahania, podobnie, jak wahania nie mają rządy w innych krajach europejskich

-dodał.

Jego zdaniem dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie godziny policyjnej na czas świąt Wielkanocnych. To jednak nie wszystko. Zaznaczył również, że sytuacja wciąż jest dosyć niebezpieczna.

Co sądzicie na temat jego słów?

 Komentarze