Zakażeni koronawirusem TOM HANKS i RITA WILSON czują się coraz…

Tom

Zakażeni koronawirusem Tom Hanks i Rita Wilson przebywali w Uniwersyteckim Szpitalu w Gold Coast w stanie Queensland. Następnie, gdy para poczuła się lepiej zdecydowano, że mogą trafić do domowej kwarantanny.

Tom Hanks o wyniku pozytywnego testu na COVID-19 dowiedział się 12 marca. Zarażona została też jego żona, Rita Wilson. Badania przeszli w Australii, gdzie przebywali na planie filmu o Elvisie Presleyu. Podczas pracy na planie aktor poczuł się gorzej.

 

„Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli przeziębienia i bóle ciała. Rita czuła dreszcze. Gorączka nieznaczna. (…) Zostaliśmy przetestowani na obecność wirusa koronawirusa i okazało się, że jest pozytywny”- napisał aktor na swoim profilu na Insagramie.

 

Tom Hanks znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka, ponieważ choruje na cukrzycę.Trzy dni temu aktor zamieścił kolejny wpis, który brzmi następująco:

 

„Dziękujemy wszystkim, którzy tak wspaniale się nami zajęli. Żyjemy z dnia na dzień. Są rzeczy, które każdy z nas powinien robić, by przetrwać tę epidemię. To przede wszystkim trzymanie się porad ekspertów. Pamiętajcie, w baseballu nie ma miejsc dla beks”.

 

Wszystko wskazuje na to, że Tom Hanks i Ritta Wilson czują się coraz lepiej, jednak całkowicie jeszcze nie wyzdrowieli.

Swoją rekonwalescencję słynna para show biznesu odbywa w domu w Australii. Aktor zamieścił z tej okazji kolejny optymistyczny wpis:

„Cześć, ludziska. Dwa tygodnie po naszych pierwszych objawach, czujemy się lepiej. Ochrona polega na tym, że nie przekazujesz wirusa nikomu i od nikogo go nie dostajesz. Zdrowy rozsądek, no nie? Możemy to rozgryźć”.

 

ZOBACZ TEŻ:Wyjątkowy gest projektantki! Eva Minge pomaga POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA!

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęcia:InsagramKomentarze