Zakopała ZUŻYTĄ PIELUCHĘ NA PLAŻY, zamiast wyrzucić ją do kosza! TURYSTKI POSZUKUJE POLICJA

Zakopała ZUŻYTĄ PIELUCHĘ DZIECKA NA PLAŻY, zamiast wyrzucić ją do kosza. Turystka, która to zrobiła jest teraz poszukiwana przez funkcjonariuszy policji. Do zdarzenia doszło jakiś czas temu na jednej z filipińskich plaż (Boracay).

Zobacz też: Popek opublikował swoje zdjęcie sprzed 20 lat! Zobacz jak wyglądał zanim zaczął zmieniać swoje ciało! (foto)

 

Kobieta przebrała swoje dziecko i zamiast poszukać kosza, zużytą pieluchę zakopała w piachu. Sytuacja została zarejestrowane przez telefon komórkowy jednego z turystów. Ludzie, którzy się temu przyglądali nie ukrywają swojego zdenerwowania!

 

Chinese Tourist is Watched Burying Baby Poop-Diaper Under Boracay Sand

Chinese Tourist is being watched burying her Baby poop-used-Diaper under Boracay sand at White beach Balabag.

Gepostet von Boracay Island am Dienstag, 13. August 2019

Czujemy się obrażeni takim zachowaniem na pięknej wyspie, którą nasza administracja niedawno naprawiła, dzięki intensywnym wysiłkom wielu departamentów i agencji rządowych – tak sprawę skomentowali funkcjonariusze miejscowej policji.

Turystce grozi teraz kara wysokiej grzywny. Sprawa trafi również do sądu. Wiele wskazuje na to, że sprawczynią jest obywatelka Chin. Jest ona skrupulatnie poszukiwana przez chińską ambasadę.

Źródło: Twitter

Zdjęcie: PixabayKomentarze