Zamachowscy szykują się do PODZIAŁU MAJĄTKU? Monika straci mieszkanie na Żoliborzu?!

Pojawiają się informacje o rychłym rozwodzie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Para szykuje się do podziału majątku. Dziennikarka chciałaby zostać we wspólnym  żoliborskim mieszkaniu. Czy tak się jednak stanie?

Pierwsza rozprawa

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego przeszedł już do historii. Para szykuje się do pierwszej rozprawy rozwodowej. Małżeństwo chce oficjalnie zakończyć swój związek i podzielić majątek, który zgromadzili przez siedem wspólnych lat. Co się stanie z ich mieszkaniem na warszawskim Żoliborzu? Lokal wart jest ponad pół miliona złotych. Gdy kupowali to mieszkanie, Monika Richardson sprzedała willę na Wilanowie. Z uzyskanych pieniędzy dziennikarka pomagała też spłacać Zbigniewowi zobowiązania alimentacyjne wobec czwórki dzieci. Para zamieszkała wspólnie w mieszkaniu na Żoliborzu.

Wyprowadzka Zbigniewa

Zbigniew Zamachowski na początku tego roku opuścił ich wspólne lokum. Monika została w mieszkaniu razem ze swoimi dziećmi. Teraz dziennikarka obawia się, że straci mieszkanie. Jej nastoletnia córka za trzy lata zdaje maturę, a syn też jeszcze nie mieszka samodzielnie. Osoba z otoczenia Moniki Richardson powiedziała w rozmowie z Super Expressem:

Monika ma nadzieję, że Zbigniew zachowa się z klasą i nie wyrzuci ich na bruk, żądając natychmiastowej spłaty połowy mieszkania.

Monika Richardson w rozmowie z Super Expressem nie chciała odnieść się do informacji o nadchodzącym rozwodzie. Chce zostać w mieszkaniu na Żoliborzu. To jest jej ukochane miejsce do życia. Powiedziała:

Wrosłam i już bardzo wkręciłam się w mój ukochany Żoliborz, od czterech lat działam społecznie w zarządzie mojej spółdzielni. Kocham tu być i nie chciałabym narażać dzieci na kolejną przeprowadzkę.

Czy dziennikarce uda się zatrzymać ukochane miejsce na Żoliborzu ?

Facebook/Monika Richardson

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/ Monika RichardsonKomentarze