Szokująca zawartość dania fast food. Zamiast kurczaka, było tam coś OBRZYDLIWEGO! (Video)

Kurczak w panierce czy nuggetsy to ulubione dania wielu osób. Panierka, choć kaloryczna, jest bardzo smaczna, a w środku znajduje się soczyste i doprawione mięso.

Takiego właśnie kurczaka w panierce zamówiła dla swojego syna Alique Perez. Jak opowiada Filipinka, dała synkowi kurczaka, ale był problem z pokrojeniem dania. Kobieta chciała pomóc dziecku i wtedy odkryła szokującą zawartość „dania”.

 

https://www.facebook.com/aliquemarie/posts/

 

Jak się okazało, zamiast mięsa, podano smażony ręcznik!

 

Zamówiłam kurczaka dla syna, ale kiedy próbował go ugryźć, bardzo ciężko było mu go nawet pokroić. Próbowałam otworzyć go rękoma i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam smażony ręcznik.
To naprawdę niepokojące… Jak do cholery zdobyć ręcznik w panierce i nawet go smażyć!?!?

 

Alique Perez zamieściła nagranie z tym „kurczakiem” i zamieściła na Faceoboku. Jak mówi, po tym szokującym doświadczeniem z kurczakiem z fast foodu, ma obrzydzenie do wszelkich dań w panierce i nie może na nie patrzeć.

 

Naprawdę myślałam, że posty narzekająca na dziwne rzeczy w ich zamówieniach były po prostu wymyślone, teraz wiem, że to się dzieje naprawdę! Obrzydliwe i żenujące…

– pisze Alique Perez.

 

Zamówienie zrealizowane było w filipińskiej sieci fast foodów – Jollibee. Restauracja, z której pochodziło feralne danie została zamknięta. Trwa wyjaśnianie tego incydentu.

 

>>>Miliony „nagle zniknęły z mojego konta”. Piotr Adamczyk wydał oświadczenie dotyczące swoich „tarapatów”.

 

 

https://www.facebook.com/aliquemarie/posts/10224110024393881Komentarze