ZAMKNIĘTO ważny urząd! Chodzi o KORONAWIRUSA!

Zamknięto bardzo ważny urząd! Sprawa jest poważna! Chodzi o koronawirusa!

Jak się okazuje, zamknięto część Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji! Co się stało? O co chodzi? Jak to możliwe? Wszystko wyjaśnia się, gdy przeczytamy oświadczenie rady. Co w nim napisano?

– Wydział Abonamentu RTV w Biurze KRRiT uprzejmie informuje, że związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. (Dz.U.2021.367 z późn.zm.), do 28 marca 2021 r. zawiesza osobiste załatwianie spraw dotyczących opłat abonamentowych – podano.

Zobacz także: KONIEC TVN24?! Stacja nie ma KONCESJI!

Rozporządzenie ustanawia określone ograniczenia, nakazy i zakazy, w związku z wystąpieniem stanu pandemii COVID-19.

Wszelkie wnioski można przesyłać tylko za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub ePUAP. Umówione spotkania zostały przełożone na później.

– Aby uzgodnić nowy termin, prosimy o kontakt pod numerem telefonu wskazanym w otrzymanym zawiadomieniu. Jednocześnie, w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej: abonament@krrit.gov.pl lub infolinii: (22) 597 31 01 czynnej w godz. 9:00 – 15:00 – podkreślono.

Koronawirus nie odpuszcza. To wszystko pokazuje, że nie jest dobrze, a może być jeszcze gorzej.

Najlepiej zostać w domu i nie wychodzić. Wszelkie sprawy zdążymy załatwić później. Obecnie sytuacja się zaostrza, a od soboty będzie obowiązywał lockdown w całej Polsce. Znowu zostaną zamknięte galerie handlowe, a także instytucje kultury.

Zobacz także: UWAŻAJ na te promocje! To OSZUSTWO!

Fot. Pixabay

Źródło: KRRiTKomentarze