Zamówiła drogie, markowe dżinsy. Gdy zobaczyła, co jest w kieszeni prawie zwymiotowała!

spodnie dżinsy

Zakupy przez Internet już nigdy nie będą takie same. Szczególnie zakupy ubrań. Przekonała się o tym mieszkająca w USA Christine Evans. Kupiwszy dżinsy znalazła w kieszeni coś obrzydliwego!

Christina kupiła dżinsy w sklepie internetowym Nordstrom za równowartość niemalże 400 złotych. Jakież było jej zdziwienie i obrzydzenie gdy w przedniej kieszeni znalazła… brudne i ewidentnie mocno używane kobiece stringi!

 

O zdarzeniu poinformowała przedstawicieli sklepu, ale jak twierdzi – nie uzyskała satysfakcjonujących wyjaśnień, ani przeprosin. Skąd majtki wzięły się w kieszeni spodni – nie wiadomo. Po opublikowaniu zdjęcia z paskudnym odkryciem na Twitterze, sklep internetowy musiał zareagować.

 

 

„Przez wiele lat byłam waszą lojalną klientką. Jestem jednak zdumiona fatalną obsługą klienta po tym, jak otrzymałam zakupione przeze mnie jeansy z parą brudnych i znoszonych damskich stringów w przedniej kieszeni. Zadzwoniłam na infolinię, ale reakcja pracownika nie była adekwatna do powagi sytuacji. Jako pielęgniarka wiem, jak groźna dla zdrowia mogła być ta sytuacja”

– napisała kobieta na Twitterze

 

 

ZOBACZ: Zostawił psa w aucie. Gdy został nagrany, zrobił coś OBRZYDLIWEGO! [VIDEO]

 

 

Sklep zaproponował jej wymianę spodni i jeszcze raz przeprosił za zaistniałą sytuację, choć tajemnica stringów w kieszeni chyba pozostanie niewyjaśniona. Pani Evans, jak napisała na Twitterze, jest usatysfakcjonowana ostateczną reakcją sklepu.

 

 

Jednak zdecydowanie lepiej byłoby dla sklepu, gdyby od razu potraktował sprawę serio. Być może wtedy feralne zdjęcie nie  trafiłoby do sieci i nie wywołało powszechnego oburzenia, obrzydzenia, złości i spadku zaufania do firmy? Dodatkowo od dziś przymierzając dżinsy będziemy nieufnie sięgać do kieszeni…

Komentarze