Zaparkował samochód na polu rolnika! Bardzo szybko tego pożałował!

Sytuacja miała miejsce na farmie Clifden Farm w południowo-zachodniej części Anglii. Beztroski kierowca mercedesa wybrał się na plażę jednak nie mógł znaleźć tam żadnego miejsca parkingowego. Kierowca postanowił zaparkować więc na polu rolnika. Mężczyzna zapewne nie był świadomy, że wjechał na teren prywatny i mógł narazić kogoś na szkody. Właściciel mercedesa szybko przekonał się, że nie był to najlepszy pomysł, ponieważ zdenerwowany farmer postanowił go ukarać w dość okrutny sposób.

 

 

ZOBACZ:Rząd znosi kolejne obostrzenia! Poznaj daty: Do kiedy maseczki? Kiedy otworzą baseny?

 

 

Robin Nute widząc, że na terenie gospodarstwa znajduje się samochód podjechał swoim ciągnikiem i oblał mercedesa naturalnym nawozem, który nie trzeba to chyba nikomu mówić nie pachnie zbyt ładnie. Pracownik farmy przyznał na nagraniu, które opublikowano w sieci, że zapewne kierowca poszedł na plażę nie robiąc sobie nic z tego, że może komuś przeszkodzić w pracy, bądź wyrządzić jakieś szkody. Rolnik postanowił dać mu nauczkę i spryskać jego auto nawozem. Właściciela mercedesa czeka teraz sporo pracy, ponieważ aby zmyć śmierdzącą maź będzie musiał się bardzo napocić. 

Dont park on a farners field when you fancy a jolly

Remember guys If there’s no parking near the beach …. do not park in a farmers field ….. Good on the farmers !!!!!!! Buy this man a drink… or 10 🌟🔥EDIT🔥🌟. As we are tractor remap tuning specialists I would like to reward this hero with a free complimentary remap on his tractor for his epic stunt ! Www.ozmo-motorsport.co.uk

Gepostet von Ozmo Motorsport Remap Tuning Specialists am Freitag, 22. Mai 2020

źródła: dailymail.co.uk, foto: facebook.comKomentarze