Zapytali ją, ile waży? Zaskakująca odpowiedź Anny Lewandowskiej!

Anna Lewandowska wygląda jak okaz zdrowia – szczupła, wysportowana i tryskająca energią.

Tym samym trenerka jest wizytówką własnych programów treningowych, produktów żywnościowych oraz cateringu dietetycznego. Jednak choć Anna Lewandowska ma fit figurę, to z pewnością nie jest osobą wychudzoną.

 

fit figura – https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

Trenerka ma 168 cm. wzrostu i dla kobiety w jej wieku (32 lata) prawidłowa waga według wskaźnika BMI to od 53 kg aż do 70 kg. Zgodnie ze wzorem Lorentza jej idealna masa ciała to 60,8 kg. Jednak „na oko” trudno jest ocenić, ile waży Anna Lewandowska. Powszechnie wiadomo, że mięśnie mają większą gęstość niż tłuszcz, dlatego osoby szczupłe, ale wysportowane mogą ważyć więcej niż wskazywałby na to ich wygląd czy rozmiar ubrania.

 

ile waży? – https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

Ile waży Anna Lewandowska zapytała jedna z fanek podczas sesji pytań i odpowiedzi. Odpowiedź jest zaskakująca, bo trenerka wywinęła się od konkretnej odpowiedzi. Napisała za to:

 

Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć 🙂 Szczególnie kobietom waga potrafi płatać figle.

 

Ta odpowiedź może wskazywać, że waga trenerki wcale nie jest niska. Trochę szkoda, że Lewandowska nie chciała podać swojej masy ciała. Być może ta informacja pocieszyłaby inne kobiety, że  nie jest z nimi tak źle 🙂

 

Zobacz też: Kupiłeś banana, który ma CZERWONE prążki i linie? Wyrzuć go natychmiast!

 

„dyplomatyczna” odpowiedź – https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/


Komentarze