Żart Jakóbiaka WYŚMIANY przez YouTuberów! Czy SŁUSZNIE?

Na początku tego miesiąca, Łukasz Jakóbiak twórca i prowadzący programy internetowe – 20m2 i Jak mieszkają gwiazdy? – pochwalił się faktem, że wystąpił w  talk-show The Ellen DeGeneres Show. Okazało się, jednak że w żadnym programie nie wystąpił i w ogóle nie miał w nim  wystąpić.

Prowadzący kanał na serwisie YouTube, o nazwie H3h3productions nagrali odcinek w pełni poświęcony Polakowi. Na Jakóbiaku nie pozostawiają suchej nitki.

To nie jest nowy poziom wizualizacji, to jest nowy poziom szaleństwa. Koleś postradał zmysły. […] On myśli, że Ellen to zobaczy i go zaprosi. W rzeczywistości Ellen każe się zabarykadować w mieszkaniu – mówi prowadzący. 

 

Jak tłumaczy sam Jakóbiak, wspominane nagranie było wizualizacji. Dlaczego? Ponieważ Łukasz Jakóbiak od lat marzy o udziale w programie The Ellen DeGeneres Show i filmik miał być tylko odzwierciedleniem jego marzenia.

YouTuberzy z poniższego nagrania bez pardonu wyśmiewają Polaka, a naszym zdaniem nagranie Jakóbiaka na to nie zasługuje. Pan Łukasz pokazał wiele dystansu do siebie i nawet jeśli jego nagranie można by podciągnąć pod „fake news”, to chyba na tyle jawny, by nikt nie miał wątpliwości iż jest to swego rodzaju żart!

 Komentarze