Zaskakująca metamorfoza Andrzeja Grabowskiego! Aktor schudł aż 42 kg i żartuje, że teraz mylą go z Krzysztofem Ibiszem! (foto)

Andrzeja Grabowskiego nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać. Aktor od lat kojarzony jest z rolą Ferdka Kiepskiego z serialu „Świat według Kiepskich”, który bawi kolejne pokolenia Polaków, zaskoczył ostatnio swoją niezwykłą metamorfozą. Mogliśmy ją zobaczyć podczas piątkowego, premierowego odcinka najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”, w której Grabowski jest jednym z jurorów.

 

 

 

Uwagę fanów przykuła szczupła sylwetka aktora, a wielu z nich przyznało później na internetowych forach, ze wręcz nie mogło go rozpoznać. Okazuje się, że Grabowski wziął się za siebie i w trosce o swoje zdrowie postanowił zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Aktor przyznał, że schudł aż 42 kilogramy i zażartował, że niektórzy mylą go nawet z Krzysztofem Ibiszem.

 

 

 

Trzeba przyznać, że metamorfoza jest spektakularna i pozytywnie wpłynęła na popularnego aktora. Zadowolenia i dumy nie kryje sam Grabowski, który skomentował swój nowy look. Podczas piątkowego odcinka „Tańca z Gwiazdami” aktor podkreślił, że „odmłodniał” i „wypiękniał”. A wy co sądzicie o przemianie Andrzeja Grabowskiego? Dla nas jest jak najbardziej na plus!

 

fot. youtube

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.comKomentarze