Zaskakujące doniesienia: Magdę Gessler zastąpi uczestniczka „Project Runway”!

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych postaci polskiej telewizji i niekwestionowany kulinarny autorytet.

Prowadzi program „Kuchenne Rewolucje”, występuje jako jurorka w „MasterChef”, ponadto swoim nazwiskiem firmuje kilka restauracji, między innymi „Fukier” czy „Słodki Słony”. I choć nie wszystkie „rewolucje” gwiazdy TVN’u okazują się udane, to trudno sobie wyobrazić, by ktoś miał zastąpić Magdę Gessler.

 

Gessler
instagram.com/magdagessler_official/

 

Jednym z lokali firmowanych przez gwiazdę „Kuchennych Rewolucji” była rybna restauracja „Porto Santo by Magda Gessler” w Gdyni przy ul. Armii Krajowej. Otwarta w 2018 roku wyróżniać się miała autentycznością:

 

Będzie to typowa rybna restauracja, taka jakiej w Polsce jeszcze nie było, gdzie ryby będą leżeć na lodzie, a nie w morzu – będzie można ją wybrać, zważyć, każdy będzie wiedział, czy to jest ta ryba, a nie przyniesiona z zaplecza

– opowiadała Magda Gessler w rozmowie z Portalem Spożywczym.

 

restauracja w Gdyni – fot. wsieci/mat. prywatne

 

W ostatnich dniach jednak mieszkańcy Gdyni zauważyli, że w lokalu trwają prace remontowe i zmieniany jest wystrój wnętrza. Zamiast ryb pojawiły się… drzewa!

 

las w restauracji? – fot. wsieci/mat. prywatne

 

Jak się okazuje w miejscu „Porto Santo” powstaje restauracja wegańska, która prawdopodobnie nazywać się będzie „Vega Las”. Co ciekawe, Magdę Gessler zastąpi inna celebrytka. Będzie to uczestniczka programu „Project Runway” – reality show dla projektantów mody. Jak twierdzi nasz informator, chodzi o Annę Młynarczyk, twórczynię marki Annomalia, a nowy lokal ma zostać otwarty na początku listopada tego roku.

Jak sądzicie, czy dania wegańskie będą bardziej popularne niż rybne?

 

Anna Annomalia otwiera restaurację – fot. wsieci/mat. prywatne


Komentarze