Zatrzymaj się! Martyna WOJCIECHOWSKA pokazała poruszające ZDJĘCIE z…

Martyna Wojciechowska jako dziennikarka i podróżniczka, jest aktywna w social mediach.

Na swoim instagramowym profilu Martyna najczęściej zamieszcza zdjęcia z podróży. Ale też nie boi się trudnych tematów – pisze o ekologii, ginących gatunkach zwierząt, czy różnych problemach społecznych.

 

Zatrzymaj się!

Teraz Martyna zamieściła zdjęcie, które porusza nasze serca…

My sami często narzekamy, wręcz nawykowo. Na korki, w jakich musimy stać w drodze do pracy, na brak pieniędzy, na innych ludzi, których zachowanie nam się nie podoba. I tak dalej.

Jednak nasze problemy tak naprawdę są znikome. Jak pisze podróżniczka:

„Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem. Nie mam. Najważniejsze, że moje dziecko jest zdrowe…”

 

Poruszający moment

Takie refleksje budzi zdjęcie, na którym widzimy dwójkę dzieci w toalecie. Dziewczynkę, która podtrzymuje wychudzonego, łysego chłopca. Patrząc na tę fotografię ściska się serce.

 

nowotwór
fot. instagram.com/martyna.world/

 

„ZATRZYMAJ SIĘ… Nowotwór to choroba, z którą zmaga się cała rodzina i bliscy. Dzień po dniu. Mama tych dzieci uwieczniła moment, na którym zaledwie kilkuletnia dziewczynka, wspiera swojego czteroletniego brata podczas wymiotowania po kolejnej dawce chemioterapii.” – pisze Martyna Wojciechowska.

 

Czy masz problem?

W naszych czasach słowa „rak”, „nowotwór” to wręcz slogany. O ile ta choroba nie dotyka nas osobiście, wypieramy ją ze swoich myśli. Za to narzekamy na inne, bardzo „ważne” rzeczy.

Dopiero kontakt z prawdziwym dramatem uświadamia nam, w jak dobrej sytuacji jesteśmy i jak znikome są nasze codzienne „problemy”…

Czytaj też: 7-letnia dziewczynka ZMARŁA po wizycie w KOŚCIELE!

 

 

fot. instagram.com/martyna.world/Komentarze