Zauważyli dziwną substancję na skale! Twierdzą, że to nic innego jak (…)!

Internauci zachodzą w głowę, czym może być dziwna, czarna substancja na skale. Zdjęcie pojawiło się na Twitterze 2 kwietnia i wywołało sporo spekulacji i teorii spiskowych. Są i tacy, które twierdzą, że to nic innego jak „koronawirus”!

Kleista czarna substancja nagrana przez osobę, która opublikowała później film na Twitterze w dobie koronawirusa poruszyła wyobraźnię internautów przebywających w domu. Nagranie obejrzało ponad 16 milionów osób i pojawiło się wiele śmiałych teorii na jej temat.Wielu internautów sądzi, że to nic innego jak koronawirus, co jest na pewno błędnym przypuszczeniem. Są również tacy, którzy są przekonani, że to Venom, główny przeciwnik Spider-Mena.

 

ZOBACZ:Tak brzmią płuca osoby zakażonej koronawirusem! Nagranie przeraża!

 

Niezidentyfikowana maź na skale wywołała wiele spekulacji. Teorię o Venomie wysnuli fani filmów o Spider-Manie, gdzie Venom był jednym z jego przeciwników. Dlaczego akurat on? Venom jest pozaziemską istotą, która potrafi egzystować w symbiozie z ludźmi. Internauci zachodzą w głowę skąd wzięła się substancja na skale i czy to nie fotomontaż. Teorii spiskowych na ten temat pojawiło się całe mnóstwo, a niektóre z nich naprawdę wywołują ciarki na plecach. Spekulacje i domysły internautów rozwiało wyjaśnienie biologa, który postanowił przyjść im z pomocą. Zdaniem eksperta czarna maź to gatunek wstężnicy (nicienia), która może osiągnąć rozmiar nawet 15 metrów i samoistnie się porusza.

 

ZOBACZ TAKŻE:NISZCZY KORONAWIRUSA w 48 godzin! Znaleźli “BEZPIECZNY lek”

 

źródła: o2.pl, foto: twitter.com

 

 

 Komentarze