Zbigniew Hołdys chciał się pożalić. Internauta: No to wypad!

Zbigniew Hołdys to współzałożyciel kultowej grupy Perfect.

Obecnie Hołdys mniej aktywny jest muzycznie, a bardziej politycznie. Pisze felietony do Newsweeka, a w czasie kampanii prezydenckiej był bardzo zaangażowany z popieranie Rafała Trzaskowskiego.

Po przegranej wybranego przez siebie kandydata Zbigniew Hołdys przeżył spore rozczarowanie. Jego wyraz dał w swoim wpisie na Twitterze. Chciał się pożalić, że przez sytuację w Polsce – czytaj: zwycięstwo Andrzeja Dudy –  wiele osób wyjedzie z kraju. Muzyk napisał:

 

Kurde…. Nawet nie wiecie ilu znanych ludzi wynosi się z Polski.

 

Jeśli Zbigniew Hołdys spodziewał się współczucia, to się rozczarował. Internauci byli bezlitośni:

 

Myślę że większym problemem jest to ilu nieznanych się wynosi. Ilu przedstawicieli tzw wolnych zawodów, ilu managerów, ile osób związanych z kulturą. Ubytek tych nieznanych będzie bardziej bolesny niż kilku celebrytow którzy z zagranicy i tak będą publikować w Polsce.

 

Żyjemy w wolnym kraju Skoro nie lubią Polski bo nie jest tak jak oni chcą, to znaczy że są gówniarzami. Ojczyznę się kocha bezwarunkowo. Kiedy Polską rządzili ludzie wspierani przez celebrytów było dobrze. Ale inaczej myślący nie robili z tego powodu gnoju. Taka różnica.

Co za ulga!!!
Proponuję jeszcze na znak protestu zrzec się obywatelstwa
Europa czeka na was otworem – jedźcie i nie wracajcie

 

Znani z tego że znani! Daj se spokój chłopie! Nikt już za tymi „znanymi” nie będzie tęsknił! Opluli w chamski sposób Polaków ! Ich inteligencja jest niska , poniżej poziomu! Nie wchodzili w merytoryczne dyskusje bo nie mieli argumentów! Tylko nienawiść im została! Niech jadą!

 

Fot. Facebook/Zbigniewa Hołdys

 

Pojawiły się też wpisy bezpośrednio kierowane do muzyka:

 

Panie ZH też wyjedź. Możesz zostać ulicznym grajkiem. W końcu może ktoś dostrzeże jaki z Ciebie wybitny muzyk.Zarobisz więcej niż na Spotify

 

No to wypad!

 

Czas na ciebie

 

Jak widać nagonka polityczna, jaką stosował Hołdys, nie spodobała się wielu ludziom. Może uważają, że muzyk jest od grania, a nie politykowania?

 

Zobacz też: Internauta do Magdy Gessler: „Polska na jednym obrazku… kpić z Prezydenta i ludzi którzy…”

 

 

https://twitter.com/ZbigniewHoldys/status/1282799307847065603Komentarze