Zbyt seksowna by pracować TVP? Dziennikarka obiecuje: „jutro zostawię biust w domu”!

Dziennikarka TVP INFO ma nietypowy „problem”. Jest ładna, zgrabna i ma spory biust.

Z tego powodu spotkała się z krytyką o hejtem w internecie. Teraz postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Sprawę seksizmu odniosła do walki o prawa osób z nurtu LGBT:

 

To jest chore!!!!  Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie 🤚🏻❌❌

 

Karolina Pajączkowska ironizuje nawiązując do typowego stereotypu. Wiele osób uważa, że atrakcyjna osoba pracę może dostać tylko „za wygląd”:

 

śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna 😱

 

Pajączkowska jest zbyt seksowna jak na dziennikarkę? – https://www.instagram.com/karolina_pajaczkowska/

 

Na koniec dziennikarka składa „obietnicę”, że stanie się nieatrakcyjna i aseksualna:

 

Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem 😱 Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać.

 

Brak zgody na seksizm i hejt to bardzo ważne słowa dziennikarki. Szczególnie, że na wizji nie można ukryć braku inteligencji czy obycia i jest oczywiste, że sam wygląd nie wystarczy.

ZOBACZ TEŻ: Pod Marzeną Rogalską złamał się hamak. Bezcenna reakcja prezenterki! (VIDEO)

zbyt ładna?  -https://www.instagram.com/karolina_pajaczkowska/

 Komentarze