Zdradziła go dziewczyna! Postanowił się zemścić W NIETYPOWY SPOSÓB…

Zdradziła go dziewczyna! Postanowił się zemścić W NIETYPOWY SPOSÓB… Bohater tej historii długo obmyślał plan zemsty, gdy w końcu przyszedł mu do głowy pewien pomysł.

 

 

 

Zdradziła go dziewczyna! Nie miał dla niej litości. 

 

 

Około 4 lat temu byłem z dziewczyną o imieniu Agnieszka. Bardzo ją kochałem i było nam razem cudownie (a przynajmniej tak mi się wydawało). Dowiedziałem się pewnego razu od przyjaciela, że widział ją na mieście z innym facetem, z którym – niestety – mnie zdradzała. Postanowiłem się zemścić i z nią zerwać w dość oryginalny sposób – tak swoją historię rozpoczyna Paweł (bohater historii pragnie pozostać anonimowym, dlatego jego prawdziwe imię zostało zmienione przez redakcję).

 

 

Sprawdź: Seweryn z „Rolnika” pokazał nowe zdjęcia dziewczyny! Ładna?

 

 

 

Paweł poczuł się skrzywdzony i oszukany. Nigdy nie przypuszczał, że jego ukochana dziewczyna przyprawia mu tzw. rogi. Mieli wiele wspólnych pasji, uwielbiali tę samą muzykę, podobnie patrzyli na świat. Bohater dzisiejszej miał wrażenie, że spotkał swój ideał. Niestety, jego wyobrażenia i plany legły w gruzach.

 

Zdrada? Paweł był w stanie znieść wszystko, ale nie zdradę. Postanowił się zemścić na Agnieszce. Nie zrobił jej awantury. Zdradzająca Agnieszka na długo zapamięta dzień, w którym odbywało się ognisko w gronie przyjaciół.

 

 

 

Mieliśmy zaplanowane ognisko wraz z jej znajomymi, a ja wziąłem ze sobą gitarę by umilać czas. Zacząłem grać utwór „Baśka” Wilków, a po zwrotce i jej fragmencie „A Agnieszka – zdradzała mnie” przestałem grać i spojrzałem swoimi zapłakanymi oczami w jej oczy.

 

 

 

W tej chwili wszyscy znajomi dowiedzieli się o drugim obliczu nieuczciwej Agnieszki. Zapadła cisza. Paweł zabrał swoje rzeczy i wyszedł z imprezy.

 

 

Popatrzyła na mnie przez chwilę, zaczęła płakać i wydusiła tylko słowo „przepraszam”, a ja spakowałem swoje rzeczy i wróciłem do domu.

 

 

Zdjęcie: Pixabay

 

Zobacz również: Tak Ewa CHODAKOWSKA świętuje URODZINY! Zobacz VIDEO!

 

Źródło: FacebookKomentarze