zbrodnia w sylwestra

Zdradziła go w sylwestra. Gdy ją przyłapał nie miał litości dla nikogo i niczego

Zbrodnie z namiętności są często najbardziej brutalne i przerażające. Tak było tym razem w Kirton – miejscowości w hrabstwie Lincolnshire . 24-letni Billy Hicks w Sylwestra nakrył w łóżku swoją dziewczynę z ich wspólnym znajomym. Wpadł w furię i nie miał litości dla nikogo i niczego. Nawet dla samego siebie.

W minionego sylwestra w jednym z domów w Kirton trwała mała impreza. Grupka znajomych spotkała się, by pożegnać stary rok. W pewnym momencie Billy Hicks zauważył, że jego dziewczyna ulotniła się z jednym ze znajomych. Gdy nakrył ich razem w łóżku, wpadł w szał. Chwycił za nóż i zadźgał oboje.

 

ZOBACZ: Rolnik myślał, że odkrył jajo pradawnego SMOKA! Naukowcy byli zdumieni

 

Następnie przyniósł kanistry z benzyną i podpalił cały budynek. Pozostali goście w panice uciekali z płonącego domu. 21-letnia Natalie Hall wyskoczyła przez okno, a jej przyjaciółkę Rachel wyciągnął jeden z sąsiadów.

 

Billy Hicks zginął w płomieniach obok swojej niewiernej partnerki i fałszywego znajomego. Czy popełnił samobójstwo, czy przez przypadek sprowadził na siebie śmierć – na razie nie wiadomo. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo.Komentarze