Zenek Martyniuk sobie śpiewa, a wtedy pojawia się ONA: Edyta Górniak! Zobacz przezabawne nagranie!

Chyba sam Zenek Martyniuk nie spodziewał się, że może dojść do takiej sytuacji.

Jeszcze do niedawna muzyka disco-polo uznawana była za tę niższych lotów, a przecież Zenek Martyniuk uznawany jest za jej Króla. Znany z takich hitów jak Przez Twe oczy zielone, Prawdziwa miłość to Ty, Kochana wierzę w Miłość czy Życie to są chwile, zespół Akcent z Zenkiem na czele, bije rekordy popularności.

 

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie mogło zabraknąć Martyniuka, który od pewnego czasu jest mocno wpierany przez TVP. Król disco-polo zaczął śpiewać piosenkę Życie to są chwile. Doszedł już do refrenu ze słynnymi słowami:

 

Życie, to są chwile, chwile
Tak ulotne, jak motyle.

 

Wtedy na scenie pojawiła się ona: cała na niebiesko Edyta Górniak! Wokalistka uznawana za divę polskiej muzyki i bynajmniej nie kojarzona z disco-polo. Znana jest za to ze swojej spontaniczności i emocjonalności. Najprawdopodobniej więc hit Zenka porwał też Edytę i dlatego wbiegła na scenę.

 

Edyta przed koncertem w Chełmie – https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Wokalistka zaczęła tańczyć z Martyniukiem, a ten zachował zimną krew i włączył się do zabawy śpiewając dalej. Po chwili Edyta rozłączyła się z Zenkiem, a piosenkarz zawołał tylko: Dziękuję!

 

Poniżej nagranie z występu Zenona i Edyty.

Nam ten duet bardzo się podoba, a Wam? 🙂

Zobacz też: Allan Krupa zszokował Edytę Górniak. Zrobił TO na Instagramie!

 

https://www.youtube.com/watch?v=A4NZqabKdR0Komentarze