Zenek Martyniuk zdradził swoją TAJEMNICĘ! TEGO o nim nie wiedzieliście…

Zenek Martyniuk jest chyba najbardziej znanym muzykiem disco-polo. Rozpisują się o nim niemal wszystkie media. Nie spodziewaliście się chyba, że możecie czegoś o nim nie wiedzieć. A jednak jest coś takiego. Zobaczcie koniecznie o co chodzi!

 

Zenon Martyniuk uchodzi za jednego z najbardziej znanych muzyków disco polo. Mówi się o nim, że jest królem disco polo, a jego piosenki na YouTube mają miliony wyświetleń. Codziennie rozpisują się też o nim media w całej Polsce. Ostatnio jednak wyszło na jaw coś, czego pewnie o nim nie wiedzieliście. Podczas jego benefisu okazało się, że muzyk włada aż pięcioma językami.

 

Oprócz swojego języka ojczystego włada również ukraińskim, białoruskim, rosyjskim oraz romskim.

 

Król disco polo zawsze wspominał, że jest przepełniony „wschodnią melodyjnością” co dodatkowo bardzo zaciekawiło jego fanów.

 

Przypomnijmy, że fakt, iż Zenon Martyniuk zna tyle języków wyszedł podczas jednego z benefisów w tamtym roku. Podczas benefisu wykonał piosenkę pt. „Rodzinny dom” wraz ze swoją mamą.

 

Warto również zaznaczyć, że benefis Zenona Martyniuka był emitowany w święta Bożego Narodzenia i był jednym z najchętniej oglądanych benefisów. Widać, że mimo, iż lider zespołu Akcent przez te lata osiągnął niemały sukces wciąż się rozwija i sukcesów ciągle przybywa.

 

A Wy co sądzicie o muzyce Zenka Martyniuka? Słuchacie jego muzyki?

 

Źródło: alaluna.plKomentarze