Zenon Martyniuk zaśpiewał WZRUSZAJĄCĄ kolędę! Wszyscy płakali [WIDEO]

Zenon Martyniuk zaśpiewał WZRUSZAJĄCĄ kolędę! Wszyscy płakali [WIDEO]

Zenon Martyniuk, podobnie jak i inne wielkie gwiazdy w okresie świątecznym mają napięte terminy.  A dziś król disco-polo tą piękną kolędą wzruszył wszystkich!

 

Choć dopiero jutro jest Wigilia Bożego Narodzenia, to śpiew kolęd towarzyszy nam już od paru dni. Szkolne jasełka, okolicznościowe spotkania, „wigilie” klasowe czy pracownicze… Wszędzie słychać dźwięki polskich kolęd. To już doprawdy stary zwyczaj, kiedy w okresie świąt Bożego Narodzenia katolicy śpiewem uwielbiają narodzenie Chrystusa. Również i Zenon Martyniuk się przyłączył do wspólnego śpiewu kolęd. Ale to jak ją zaśpiewał pozostanie w pamięci wszystkich. Szczególnie tych, którzy ze wzruszenia płakali.

 

Król disco-polo jest przede wszystkim znany z dobrej zabawy, uśmiechu, radości, szczęścia. Jego repertuar jest zawsze gwarancją dobrej zabawy. Któż z nas nie zna na pamięć takich jego hitów jak: „Życie to są chwile”, „Mała figlarka”, „Los przekorny”, czy „Przez twe oczy zielone”. A jak król disco-polo wychodzi trudniejszy repertuar – polskie kolędy? Okazuje się, że dla pana Zenona to nic trudnego! Wystarczyła jedna kolęda, by wzruszyć miliony widzów przed telewizorami.

 

Nasz gwiazdor wziął udział w wspólnym kolędowaniu w telewizji PoloTV i pojawił się z „królową polskich kolęd”. Oczywiści chodzi o „Bóg się rodzi”. Jego wykonanie bardzo spodobało się publiczności, która nie kryła wzruszenia. Wystarczy obejrzeć poniższy film lub kliknąć tutaj.

 

 

 

Fani muzyki Zenka pisali: „Każda piosenka Zenka to arcydzieło, kolęda prześlicznie wykonana ,a sam Zenek elegancki i wytworny.”, „Kolędę wykonał po prostu nieziemsko”, „Aż się łezka w oku kręci”, „Przepięknie wszyscy wsłuchani, zadumani wszystko tak jak powinno być brawo panie Zenku”, „Nie mogę powstrzymać łez, kiedy słucham tej kolędy w wykonaniu Króla. Przypominają mi się święta z moimi ukochanymi rodzicami”. Niektórzy nawet mówią, że zaczęliby chodzić do kościoła, gdyby to Zenek Martyniuk był organistą w ich parafii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „M jak miłość” miała OBJAWIENIE! „… widzę JEZUSA, który do nas idzie”

 

A Wam jak przypadła do gustu kolęda w wykonaniu naszego króla disco-polo? Podzielcie się koniecznie wrażeniami w komentarzach! A w imieniu całej redakcji wsieci24.pl przesyłamy Panu Martyniukowi najlepsze świąteczne życzenia

 Komentarze