Zeszli do pięknej, podwodnej jaskini. To co znaleźli na dnie przeraziło ich

wielkiej niebieskiej dziury, jaskini

Wielka Niebieska Dziura, to wręcz powszechnie na świecie znane miejsce. Być może kiedyś także widzieliście je w Internecie lub programie przyrodniczym. Jest to wejście do podmorskiej jaskini, uwielbiane przez nurków. Teraz do wnętrza Wielkiej Niebieskiej Dziury zszedł jeden z najsłynniejszych miliarderów świata – Richard Branson.

 

Branson zanurkował na dno Wielkiej Niebieskiej Dziury, znajdujące się 124 metry pod wodą w specjalistycznym pojeździe, wraz z dwoma ekspertami. Jaskinia skrywa w sobie równie smutną tajemnicę, co inne morskie akweny:

 

Niestety zobaczyliśmy tam sterty plastikowych śmieci. To prawdziwa plaga dla mórz. Do 2050 r. moje wnuki będą miały 30 lat. Nie chcę, by żyły w świecie bez raf koralowych i innych morskich cudów

 

– powiedział dziennikarzom Branson.

 

ZOBACZ: Zeszli na dno NAJGŁĘBSZEJ JASKINI ŚWIATA! Zastali tam niesamowite zwierzęta! [VIDEO]

 

Richard Branson jest właścicielem potężnej i prężnej Virgin Group, która zrzesza niemal 400 różnych firm i korporacji. Ma 68 lat, a swoją potęgę i bogactwo zaczął budować już jako nastolatek. W wieku 16 lat zaczął wydawać pismo „Student”, do którego wywiadów udzielili m.in. Mick Jagger i John Lennon. Być może teraz część fortuny faktycznie przeznaczy na walkę z zanieczyszczeniami?

Komentarze