Kasia Zielińska i Ela Romanowska zaliczyły modową WPADKĘ! Bezcenna reakcja! (FOTO)

Gdy zdarza nam się zrobić modową wpadkę, zazwyczaj jesteśmy zawstydzeni.

Taką wpadkę staramy się ukryć i jakoś zatuszować. Bez względu na to czy będzie to nie trafiony strój, oczko w rajstopach czy… ubranie się w to samo, co inna osoba na przyjęciu.

Tymczasem dwie aktorki Kasia Zielińska (obecnie gra w „zawsze Warto” w Polsacie) i Ela Romanowska („Barwy Szczęścia” w TVP2) pokazały zgoła inne podejście do tak trywialnych spraw.

W sumie nie jest to zaskoczeniem, bo już nie raz pokazywały swoje fantastyczne poczucie humoru. Bazują na znacznej różnicy w swoim wyglądzie – Kasia średniego wzrostu i szczupła, Ela – wysoka i o obfitych kształtach. Ponieważ są tak różne, nazwały się… bliźniaczkami!

>>Ela ROMANOWSKA i Kasia ZIELIŃSKA są rozczarowane bo… ZOBACZ ich PRZEKOMICZNE video!

 

Teraz aktorki zaliczyły modową wpadkę i to stało się okazją do kolejnego żartu. Na instagramie Kasi pojawiło się zdjęcie aktorek – widać, że są razem na jakiejś imprezie i ubrane w niemal identyczne, czerwone sukienki.

Trudno ocenić, czy umówiły się na taki sam strój, czy też jest to przypadek. Jednak raczej to drugie, bo jednak każda gwiazda stara się wyróżnić, więc założenie bardzo podobnych ubrań byłoby dziwne.

Tak więc Katarzyna Zielińska swoje zdjęcie z Elą Romanowską tak podpisała:

„Ej, czy nie jesteśmy boskie? TWINS MODELS rządzi!!!!! Elka, to co z tym podobieństwem robimy? Macie jakieś pomysły? 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥”

Podobieństwo faktycznie jest znaczne, szczególnie w zakresie poczucia humoru. Którego to humoru obydwu Paniom serdecznie winszujemy 🙂

POLECAMY: Natalia SIWIEC pokazała się w BIKINI! Szokujący szczegół! (FOTO)

„Bliźniaczki”, Zielińska i Romanowska – fot. https://www.instagram.com/katarzynazielinska/

fot. https://www.instagram.com/katarzynazielinska/

 Komentarze