Złodziej w RÓŻOWEJ SUKIENCE ukradł 4 kg LODÓW! Zuchwała KRADZIEŻ w Kielcach!

Mężczyzna ubrany w różową sukienkę ukradł z kieleckiej kawiarni wielki pojemnik lodów. Złodziej zachował się zuchwale i bezczelnie. Ekscentryczny mężczyzna jest dobrze znany policji. Kradnie na potęgę.

Złodziej w różu

Sprawę zuchwałej kradzieży opisała w mediach społecznościowych właścicielka kawiarni Ale Babeczka z Kielc. Kobieta przekazała, że do bulwersującego zachowania doszło we wtorek. Do stoiska z lodami podszedł mężczyzna, który miał na sobie różową sukienkę. Jak gdyby nigdy nic sięgnął do lodówki z lodami i wyjął czterokilogramowy pojemnik. Kobieta napisała:

Okradziono nas! Nieznany mężczyzna około g. 14 podszedł i wyjął z naszej lodówki  4 kg bańkę z lodami! Mnie się to w głowie nie mieści!!! Naprawdę wszystko musimy mieć pozamykane na klucz?

Namierzyli złodzieja

Właścicielka Aleksandra Chłodnicka informuje, że udało się namierzyć złodzieja. Kobieta przekazała, że są zdjęcia złodzieja, jego dane, jest monitoring i są świadkowie. Wiadomo nawet, gdzie ekscentryczny złodziej mieszka. Te informacje zostały już przekazane policji. Kobieta napisała w mediach społecznościowych:

Wyróżniający się ubiorem mężczyzna, zazwyczaj w różowej sukience, ale nie hejtujemy, nie wyśmiewamy, jest to jego znak szczególny, kilka dni temu okradł sklep spożywczy, wczoraj nas a dzisiaj aptekę. Prośba jest taka, aby każdą taką kradzież zgłaszać na policję. Facet nie może czuć się bezkarnie bo za każdym razem kradnie do 500 zł. Ile razy mamy być jeszcze okradzeni, aby poniósł odpowiedzialność?

Facebook/AleBabeczka Kawiarnia

Przyczyną choroba?

Aleksandra Chłodnicka informuje, że być może złodziej jest osobą chorą, ale nie daje to jemu przyzwolenia na zuchwałe kradzieże, których się dopuszcza. Właścicielka kawiarni w Kielcach napisała:

Kontaktują się ze mną kolejne osoby, które podsyłają mi nagrania z prób kradzieży w sklepach u nich. Niestety nie zgłaszali tego, bo odzyskali łup, a nie chcieli tracić czasu na zgłaszanie tego. Szkoda.

Czy ekscentryczny złodziej poniesie odpowiedzialność za swoje czyny?

Źródło: Facebook/AleBabeczka Kawiarnia

Zdjęcia: Ale Babeczka Kawiarnia; PexelsKomentarze