Złodzieje chcieli ukraść telewizor. Chwilę później stało się coś (…)!

Okres świąteczno-noworoczny to czas wzmożonej aktywności złodziei, dlatego kiedy wyjeżdżamy powinniśmy zadbać o to, by ktoś z rodziny miał nasz dom na oku. Kilka dni temu świat obiegło nagranie, na którym widać jak złodzieje chcieli ukraść telewizor. Chwilę później okazuje się, że zadanie przerasta ich możliwości.

Do tego zaskakującego zdarzenia doszło na przedmieściach Nowego Jorku. Kamera zainstalowana w mieszkaniu małżeństwa zarejestrowała złodziei, którzy chcieli ukraść telewizor wiszący na ścianie. Mężczyźni robili to jednak tak nieudolnie, że nie dość, że nie udało im się tego dokonać to mocno się poturbowali. Na nagraniu widać, że każdy ze złodziei, a było ich trzech próbują po kolei zerwać plazmę ze ściany. Zadanie okazało się przerastać ich możliwości i ostatecznie włamywacze uciekli z pustymi rękami.

 

 

ZOBACZ:UWAŻAJ NA KOLEJNE OSZUSTWO! Złodzieje podszywają się pod znajomych i kradną pieniądze na Messengerze

 

 

Nagranie z kamery trafiło na policję. Śledczy już są na tropie włamywaczy, a ich złapanie ma być tylko kwestią czasu, ponieważ złodzieje nie zakryli tablic rejestracyjnych swojego wozu. Film z próby nieudanego włamania trafił również do Internetu. Komentujący już określili rabusiów najgorszymi i najbardziej nieudolnymi złodziejami na świecie. Nie dość, że musieli obejść się smakiem to na telewizorze zostawili mnóstwo odcisków palców.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:KRADZIEŻ NA DRUT! Złodziej czekał na nią przed sklepem! [VIDEO]

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo: youtube.com

 

 

 Komentarze