Złodzieje okradli Zamachowskich. Jest nagranie!

Złodzieje okradli syna Moniki Zamachowskiej.

Prezenterka zamieściła nagranie z tego, jak złodzieje pojawili się przed domem.

Monika Zamachowska, jeszcze do niedawna była dziennikarką i prezenterką w TVP. Prowadziła Pytanie na Śniadanie, w zeszłym roku została też gospodynią wspomnieniowego programu Europa da się Lubić . Pracę straciła pod koniec 2019 r. i od tego czasu jest bardziej aktywna w social mediach.

Prywatnie dziennikarka miała aż trzech mężów – obecnym jest Zbigniew Zamachowski – a z drugiego małżeństwa ma dwójkę dzieci 19-letniego Tomasza i Zofię.

 

Zbigniew i Monika – https://www.instagram.com/monikazamachowska/

 

Monika bardzo często chwali się swoim synem, jest dumna z tego, że chłopak pracuje i sam na siebie zarabia. Niestety kradzież dotknęła właśnie jego!

 

Monika Zamachowska napisała:

 

Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję.
A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją.
Dziękuję za współpracę.

 

Zobacz też: Dziennikarka TVN pokazała się w kostiumie. Posypały się TAKIE komentarze!

 

Poniżej video z kradzieży. Ktokolwiek rozpoznaje tych złodziei, proszony jest o kontakt z Policją.

 

video: https://www.instagram.com/monikazamachowska/Komentarze