Zmagający się z nadwagą Tomasz Siekielski dziś wygląda zupełnie inaczej! ZOBACZ JAK TO ZROBIŁ

Tomasz Siekielski od lat zmagał się z nadwagą. W kulminacyjnym momencie ważył AŻ 185 KG! Postanowił zmienić swoje życie! 

Tomasz Siekielski to polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, autor kontrowersyjnych filmów dokumentalnych oraz reportaży telewizyjnych. Wyreżyserował filmy dokumentalne Tylko nie mów nikomu oraz Zabawa w chowanego, które głęboko poruszały temat wykorzystywania dzieci w Kościele katolickim. Oba filmy wywołały bardzo burzliwą i ogólnokrajową dyskusję.

Dziennikarz do niedawna zmagał się z nadwagą i postanowił położyć temu kres! Poddał się resekcji żołądka i przeszedł zaskakującą metamorfozę, która odmieniła jego życie i w końcu pozwoliła żyć bez obaw o swoje zdrowie.

Na początku 2020 roku Tomasz ogłosił, że zamierza schudnąć i wziąć w garść swoje samopoczucie. Dziś dziennikarz z dumą chwali się swoją metamorfozą, która zaskakuje wszystkich.

Operacja przeszła bez komplikacji i rzeczywiście dała zaskakujące efekty. Dziennikarz nagrał filmik, w którym opowiedział o swojej przemianie oraz zdradził, kto go zainspirował do tak diametralnej zmiany wyglądu.

Po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów, co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.

Po tak poważnej operacji można przyjmować mniejsze dawki pożywienia i odczuwa się mniejszy głód. Otyłość jest bardzo dokuczliwą chorobą i trzeba mieć w sobie bardzo dużo samozaparcia i motywacji, aby osiągnąć wymarzoną figurę, a co za tym idzie – wymarzony spokój ducha i życia.

Utrata wagi pociągnęła za sobą inne zmiany – na Instagramie Tomasz opublikował zdjęcie po „ostrym cięciu” u barbera, co bardzo odmłodziło i odświeżyło jego wygląd! Teraz Tomasz jest facetem idealnym i w końcu cieszy się z bycia we własnej skórze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski)

Internauci pokochali wygląd Tomasza i są zaskoczeni tak wspaniałą metamorfozą dziennikarza!

Rety jaki mlody!!!! teraz to już nie wiadomo czy bardziej słuchać czy patrzeć na Pana 😊👌

Inny człowiek👍👌szacunek za mobilizacje

Z czasem Pan młodnieje 😉

Jaki przystojniak..,super👍😊

👍 Ciekawe odświeżenie Panie Tomaszu

Fot. instagram.com/tomaszsiekielski

Wam też przypada do gustu tak świetna metamorfoza?

Źródło: Instagram.com/plotek.pl

Zobacz także: Anna Wendzikowska w nowym płaszczu! TO MUST HAVE KAŻDEJ KOBIETY!

Komentarze