Zmarła po szczepionce na COVID-19. Jej objawy były SZOKUJĄCE!

Cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa już od ponad roku. Teraz w wielu krajach pojawiły się szczepionki. Ostatnio jednak w mediach pojawiła się informacja o kobiecie, która zmarła po tej szczepionce. Jej objawy były szokujące!

W wielu krajach Europy, w tym w Polsce podawana jest od jakiegoś czasu szczepionka przeciwko COVID-19 firmy AstraZenca. Według wielu krajów szczepionka ta jest bezpieczna, są jednak kraje, które wstrzymują jej podawanie.

Ostatnio w mediach głównego nurtu pojawiła się niepokojąca informacja. 60-letnia kobieta z Danii zmarła po szczepionce na COVID-19. Jej objawy mogą wielu zszokować. Chodzi o…

zakrzepy krwi w dużych i małych naczyniach krwionośnych. Ponadto miała małą liczbę płytek krwi i doszło do krwawienia. Zmarła miała wszystkie te objawy.

Dunka w wieku 60 lat po zaszczepieniu się na COVID-19 preparatem firmy AstraZeneca zmarła z powodu zakrzepu krwi

-taką informację podał Reuters.

Co przerażające również w Norwegii trzech pracowników służby zdrowia otrzymały także tą szczepionkę i także są leczeni z wielu nietypowych objawów.

Na wskutek zakrzepów krwi przez podanie szczepionki wiele krajów zdecydowało się wstrzymać wakcynacje m.in w takich krajach jak Irlandia, Austria, Estonia, Litwa czy we Włoszech.

Jak informuje jednak Europejska Agencja Leków nie ma na razie żadnego dowodu na to, że zakrzepy powodują szczepionki.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?Komentarze