Zmarły gwiazdy Świata Według Kiepskich. Jest ich bardzo dużo

kiepskich

Fanów Świata Według Kiepskich jest bardzo wiele. Ten popularny sitcom, który powstał na przełomie XX i XXI wieku zrobił furorę. Chyba każdy kojarzy Ferdka, Halinkę, Mariolkę, Waldka, Paździochów i Boczka oraz babkę Kiepską. Jednak rzadko kiedy myślimy o tym ilu wspaniałych aktorów bawiących nas przez lata już odeszło. Zbliża się święto zmarłych, poświęćmy zatem chwilę dla nich.

Świata Według Kiepskich nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten sitcom się kocha albo nienawidzi. Jednak wydaje się, że więcej jest fanów niż przeciwników i hejterów tego serialu. Niestety, oglądamy już ich ponad 20 lat i przez ten czas odeszło ze świata wiele znakomitych postaci związanych z Kiepskimi.

Każdy kojarzy listonosza Edzia. Bohdan Smoleń grał tę kultową postać przez wiele lat. Zmarł 15 grudnia 2016 roku.

Halina Wyrodek była gwiazdą „Piwnicy pod Baranami”. W sitcomie grała głównie epizodyczne role. Nie żyje już 11 lat. Jacek Chmielnik natomiast odegrał w Kiepskich rolę dziennikarza. Był gwiazdą Vabank i Kingsajza. Zmarł w 2007 roku. Również Krystyna Dmochowska potrafiła rozbawić widzów do łez. Później grała jeszcze w „Pierwszej Miłości” postać Heleny Łazankowej. Odeszła w 2011 roku.

Perypetie Babki Kiepskiej ze swoim zięciem Ferdkiem przeszły do historii. Teksty, takie jak „kanalia” zapamiętamy do końca życia. Krystyna Feldman, która odgrywała tę rolę opuściła świat w 2007 roku. Kolejny aktor zagrał w swoim życiu w 400 filmach. W Świecie Według Kiepskich głównie wcielał się w doktora. Oczywiście chodzi o Leona Niemczyka, którego nie ma z nami już 13 lat.

 

ZOBACZ:CIAŁA 39 OSÓB w ciężarówce! 38 z nich to…

 

Kolejna wybitna postać, która zaszczyciła swoją obecnością plan Kiepskich to Witold Pyrkosz. Odegrał on rolę harnasia. Zofia Czerwińska to aktorka, która odeszła bardzo niedawno. W marcu 2019 roku popularna „Malinowska” ze sklepu u Stasia zmarła po powikłaniach związanych z operacją kręgosłupa.

Patrząc na nazwiska jakie przewinęły się przez serial można dostrzec jego fenomen. Chyba nigdy nie było i nic nie wskazuje na to, że nie będzie drugiej takiej produkcji…

źródło: pikio.pl fot. youtube.comKomentarze