ZMIANA godzin pracy na Wielkanoc! Możesz nie zdążyć zrobić zakupy…

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Również z powodu koronawirusa wszystko znajduje się pod znakiem zapytania. Jak się okazuje ostatnio doszło do pewnych zmian. O co dokładnie chodzi? Przeczytaj koniecznie! Możesz nie zdążyć zrobić zakupy…

Od jakiegoś czasu w całej Polsce walczy się z epidemią koronawirusa. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Jak się okazuje doszło do pewnych zmian godzin pracy na Wielkanoc. Spiesz się, bo możesz nie zdążyć zrobić zakupy. O co dokładnie chodzi? Tego nie możesz przegapić! Jak się okazuje…

zarówno Biedronka jak Lidl chce jak najlepiej zadbać o swoich klientów. Tak, więc przed świętami zdecydowano się na przedłużenie godzin pracy. Biedronka poinformowała właśnie, że część sklepów czynnych będzie do 23:30 lub północy, z kolei 170 sklepów będzie pracować całodobowo.

Ponad 200 sklepów Lidla również funkcjonować będzie całodobowo. W netto przed świętami pracować będą do północy.

Co z Wielkanocą? Spiesz się. Możesz nie zdążyć zrobić zakupy. W Wielką Sobotę zakupy będzie można robić jedynie do godziny 14:00. Z kolei w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny wszystkie sklepy zostaną zamknięte.

Istotne jest też, że od 27 marca do 9 kwietnia pojawiły się nowe obostrzenia.  Zamknięte zostały sklepy meblowe oraz budowlane. Wprowadzono także limity klientów.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że sklepy powinny być otwarte dłużej?Komentarze